Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makat Spazmı-Pelvik Taban Disseneji
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makat Spazmı-Pelvik Taban Disseneji
Makat Spazmı-Pelvik Taban Disseneji 8 Yıl, 3 Ay önce Karma: 0  
İyi günler kolay gelsin faceden sorduğum soruya cevap gelmediği için sonunda sitenize üye oldum ve burdan sorumu sormak istiyorum.Size muayeneye gelmiştim sizde anismus tanısı koymuştunuz ve ilk önce bir kaç tetkik yapıp kararlaştırıp daha sonra botoks yapacağınızı söylemiştiniz.Hocam ailem onayladı size botoks olmaya gelcem fakat siz 1 ay arayla 3 botoks uygulayacam demiştiniz haftaya gelsem tetkikler sonrasında 1.botoksu olsam 2.botoksuda işim gereği 1.5 ay sonra olsam herhangi bi sıkıntıya yol açarmı hocam.Cünkü haftaya iznim var bi sonraki iznim ise 1.5 ay sonra.Teşekkür ederim.
eray06 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makat Spazmı-Pelvik Taban Disseneji 8 Yıl, 3 Ay önce Karma: 7  
Hasta koordinatörümüz size ilgili mail adresinden dönüş yaptı, ancak belirttiğiniz e-mail adresi geçersiz çıktı ve ek olarak foruma belirttiğiniz isimde kayıtlı bir hastamızda bulunmamakta. Biz kayıtlı hastalarımız ile forumlarımız üzerinden değil, hasta koordinatörümüzün telefonu üzerinden iletişim kurmaktayız. Şayet bizim hastamız iseniz ve foruma bir takma isim ile üye oldu iseniz, randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji Merkezi
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Son Düzenleme: 03/01/2016 21:36 tarafından DrTaviloglu.

Cvp:Makat Spazmı-Pelvik Taban Disseneji 8 Yıl, 3 Ay önce Karma: 0  
Evet size muayene olmuştum.Takma isimide forumda gerçek ismimiz olsa olmasa ne fark eder düşüncesiyle yazdım.Sadece sizden bilgi almak istediğim konu 1 hafta sonra yanınıza gelsem 1.botoksu olsam 2.botoksumuda 1.5 ay sonra olsam olurmu bir sorun olurmu sadece ôğrenmek istediğim konu bu facebooktanda soruma bir yanıt alamadım.Cevabınızı bekliyorum Eger olmaz derseniz boşuna işyerimden izin almama gerek kalmaz hocam.İşiniz ras gitsin.
eray06 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph

Cvp:Makat Spazmı-Pelvik Taban Disseneji 8 Yıl, 3 Ay önce Karma: 7  
Ekibimize muayene olan tüm hastalar bir önceki yanıtımda da açıkça belirttiğim gibi, hasta koordinatörümüzün telefonu üzerinden iletişim kurmaktadır. Çok sayıda hasta muayene ettiğimiz için size ne yapılacağına muayene bulgularınıza göre karar vermemiz ve ona göre tedavinizi planlamamız gerekir. Gerçek kimliğinizi forumda tabii ki açıklamanız uygun değil, ancak ısrarla hasta koordinatörümüzü aramaktan kaçınmanız, bizim alışık olduğumuz bir durum değil. Bu nedenle, ya hasta koordinatörümüzü arayın ve randevu alın, bizde bilgilerinize ulaşabilelim, yada farklı bir hekim ile tedavinize devam edin. Acil şifa dileğimle.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji Merkezi
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Son Düzenleme: 04/01/2016 20:40 tarafından DrTaviloglu.

EN ÜSTSayfa: 1