Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

KOLON KANSERİ
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: KOLON KANSERİ
KOLON KANSERİ 6 Yıl, 10 Ay önce Karma: 0  
Hocam merhaba tıp fakültesi öğrencisiyim yaşım 22. 1 sene önce hafif depresyondaydım iyi gelir gibi yanlış bir düşünceyle(bağırsak-beyin ilişkisi)ishalim olmamasına rağmen ................. aldım ondan belli bir zaman sonra bende internal hemoroid geliştiğini belirtti doktor.Krem kullandım 2 ay iyi gittim.Ancak ondan sonra kasıntı,pecetede cok hafif bi kırmızılık,dıskıdan sonra rahatlayamama gibi sikayetler bas gösterdi.Doktor bana 3x2 .................. önerdi 5 gün.Onu kullandım kaşıntılarım yok oldu ama 5 gün kullanımdan sonra hafif karın ağrısı ve gaz başladı 2-3 gün sürdü künt bir ağrıydı.O agrı ondan sonra sol üst epigastric bölgede agrı yapmaya başladı ama künt bir ağrıydı.Dıskımı incelemeye başladığımda basta katı sonra katıyla beraber dışkının sonralara doğru çamurlaştığını fark ettim.Bu durumun kansere bağlı olma olasılığı ne kadar yüksek?Sizce ne yapmalıyım? NOT:GİTTİGİM HER İKİ DOKTOR DA REKTAL TUŞE MUAYENESİ YAPTI VE HEMOROİDLE İLGİLİ BULGU GÖRDÜ.HEM HEMOROİD HEM KANSER ikisi aynı zamanlarda gelişmiş olabilir mi? TEŞEKKÜRLER
gazibey (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 09/05/2017 10:36 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:KOLON KANSERİ 6 Yıl, 10 Ay önce Karma: 7  
Evladım sana geçmiş olsun. Mesajında karın ağrısı (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/karin-agrisi.html), dışkılamada değişiklik (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...mada-degisiklik.html) ve dışkıda incelme (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/diskida-incelme.html) gibi yakınmaların olduğunu ve yakın zaman önce hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/hemoroid-basur.html) tanısı aldığını yazmışsın. Soruna gelince, hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html) ile bağırsak kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-kanseri.html) eş zamanlı olabilir. 20 yaş civarında bağırsak kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-kanseri.html) belirlenme olasılığı her 10 bin kişide 1-6 arasındadır. Tıp Fakültesi döneminde birçok öğrenci, her staj sırasında bazı hastalık belirtilerinin kendisinde olduğunu düşünerek kaygılanır. Bu nedenle, bu konuyu fazla kafana takmadan, eğitim gördüğün Tıp Fakültesi’ndeki Gastroenteroloji servisi hekimlerine başvurman yararlı olacaktır.

Sevgilerimle,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1