Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Büyük tuvalete gidemiyorum, kan geliyor
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makattan Kanama hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Büyük tuvalete gidemiyorum, kan geliyor
Büyük tuvalete gidemiyorum, kan geliyor 1 Ay, 3 Hafta önce Karma: 1  
Efendim ben Hollanda da yaşıyorum ve Doktorum ile 1 haftadır resmen tartıştım! Avrupa'daki insanları doktorları falan bir şey zannediyorlar ya ?? yemin ediyorum, sizin yanınızda cahil kalırlar Affedersiniz!!! O kadar güzel anlatıyorsunuz ki ,o kadar Bildirici bilgiler veriyorsunuz ki, insan sonradan anlıyor!! Benim ev Doktorum oralı bile olmad,ı 3 haftadır büyük tuvalete gidemiyorum, kan geliyor, dışkıyı Bir çatal sapıyla çıkarıyorum ,Kan revan içinde.. Bunun yanında Ağrı çekeceğim Yine tuvalete gideceğim diye yemek yemeden kesildim! 3 gündür yemek yiyemiyorum! Daha yeni oldu onun için YouTube'da aradım Baktım sizi gördüm buldum... Sizce acil bir şey var mı bunda?? Çünkü Hollandalı doktora ölüyorum Ağrı'dan tuvalete gidemiyorum diyor um O da diyor ki yemek ye, kadına Diyorum ki daha 2 hafta önce yediğim yemeği çıkaramadım... anlayacağınız oralı olmadılar ne yapmam lazım doktor bey? Şu anda bir büklüm yatıyorum bir şey yiyemiyorum ve 3 haftaya girdik, Tabii bir şey yiyemiyorum derken normal yiyemiyorum, çorb gibi ekmek arası gibi şeyler Yemeğe bakıyorum ki Ağrı yapmazsın ileride diye mideme ve tuvalette
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 802
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Büyük tuvalete gidemiyorum, kan geliyor 1 Ay, 3 Hafta önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Ekibimiz sanal ortamda farklı bir hekimin tanısı sonrasındaki sorulara yorum yapmamaktadır. Sorunuzu muayeneyi gerçekleştiren hekime yöneltmeniz gerekir. Sosyal medya ve forum üyelerimizin % 70’i il dışı ve yurt dışı hastalardan oluştuğu için, bu hasta grubunda uygulamamızda bir değişiklik yapmamaktayız. Bulunduğunuz bölgede bir Genel Cerrahi Uzmanı’na başvurmanız uygun olur. Ülkeye döndüğünüzde, 2012 yılından beri, yalnız proktoloji veya ‘’kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri’’ konularında, İstanbul’da kendi merkezinde hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda, (0530) 326 06 96 veya (0212) 219 84 84 no’lu telefonları arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının
ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

www.taviloglu.com
www.youtube.com/drtaviloglu
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com/
www.hemoroiduzmani.com
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
www.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.threads.net/@tavilogluproktoloji
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1916
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1