Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Kaka yapıyorum, temizliyorum ama yine kaka oluyor
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Kaka yapıyorum, temizliyorum ama yine kaka oluyor
Kaka yapıyorum, temizliyorum ama yine kaka oluyor 1 Hafta, 1 Gün önce Karma: 1  
Merhaba! Hocam benim şöyle bir sorunum var büyük idrarıma çıkıyorum güzelce temizliyorum 10 dakka sonra makatı peçete ile tekrar siliyorum kaka oluyor peçete bu sorunu çözemedik çok doktora gittim yardımcı olamadılar çok fazla ilaç krem kullandım sizin bilginize ihtiyacım var ilginiz ve sayfanız için çok teşekkür ederim iyi günler dilerim
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 811
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Kaka yapıyorum, temizliyorum ama yine kaka oluyor 1 Hafta, 1 Gün önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Taharetlenme işlemine rağmen dışkı sızıntısı olması, ‘’dışkı kirlenmesi’’ veya ‘’fekal soiling’’ olarak adlandırılır. Bu sorun: çatı (leğen, pelvis) kemiği yaralanmaları, makat ameliyatları sonrasında, iltihabi bağırsak hastalığı, rektum kanseri, makat sarkması, rektosel, vb. sorunlara bağlı olarak gelişebilir. Mevcut sorununun değerlendirilmesinde: öncelikle detaylı bir makat muayenesi ve sonrasında çeşitli tetkikler yapılır. Tetkikler sonrasında; makat jimnastiği (Kegel egzersizleri), biofeedback tedavisi veya ameliyat şeklinde bir tedavi yöntemi planlanır. Bulunduğunuz bölgedeki bir Tıp Fakültesi, Şehir Hastanesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Genel Cerrahi bölümüne  başvurmanız uygun olur. 2012 yılından beri, yalnız proktoloji veya ‘’kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri’’ konularında, İstanbul’da kendi merkezinde hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda, (0530) 326 06 96 veya (0212) 219 84 84 no’lu telefonları arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının
ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

www.taviloglu.com
www.youtube.com/drtaviloglu
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com/
www.hemoroiduzmani.com
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
www.linkedin.com/in/drtaviloglu
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1925
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1