Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Endoskopi olucam
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Endoskopi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Endoskopi olucam
Endoskopi olucam 3 Hafta, 4 Gün önce Karma: 1  
Merhabalar hocam ben 1yıl önce hemoroid ameliyatı oldum tahmini 4ay sonrada dışkılama problemi yaşadım ısınmadan tuvaletimi yapamıyorum ıkınsam dahi ince serçe parmağım gibi çıkıyor psikolojimi inanılmaz etkiliyor klonoskopi oldum rektoskopi oldum birsey yok dendi sanırım 10 defa genel cerrahiye gittim hemoroid de darlık yok deniyor ama bağırsak çalışıyor biliyorum son kısımda zorlamam gerekiyor çıkmıyor benim bağırsaklarım inanılmaz iyi çalışırdı sabah akşam büyük tuvalete çıkardım şimdi sabah gidiyorum oda az çıktığım için karnımı ağrıtıyor tam boşaltım sağlanamadığı için hocam nereye gideyim hangi bölüme ben ne yapacağımı şaşırdım bilmiyorum endoskopi de olucam yemek sonrası şişkinlik gaz oluyor asla daha önce yaşamadığım şeyler
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 802
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Endoskopi olucam 3 Hafta, 4 Gün önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Ekibimiz ameliyat sonrasındaki sorular ile ilgili sanal ortamda yorum yapmamaktadır. Lütfen ilgili ameliyatı gerçekleştiren cerraha veya cerrahi ekibe başvurunuz ve sorularınızı onlara yöneltiniz. 2012 yılından beri, yalnız proktoloji veya ‘’kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri’’ konularında, İstanbul’da kendi merkezinde hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda, (0530) 326 06 96 veya (0212) 219 84 84 no’lu telefonları arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının
ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

www.taviloglu.com
www.youtube.com/drtaviloglu
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com/
www.hemoroiduzmani.com
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
www.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.threads.net/@tavilogluproktoloji
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1916
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1