Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Kolonoskopi ve rektoskopi oldum
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Endoskopi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Kolonoskopi ve rektoskopi oldum
Kolonoskopi ve rektoskopi oldum 1 Hafta, 2 Gün önce Karma: 1  
Sayın hocam yıllarca Genel cerrahi, Gastroenteroloji,hatta üroloji polikilinik lerine gidip geldim kolonoskopi ve rektoskopi oldum fakat hepsindede bir şeyin yok dediler ta ki bu gün Instagram da anismusla ilgili yazınızı okuyanadar benim rahatsızlığımla bire bir aynı tuvalete çıkamıyorum idrara çıkamıyorum.bir şey makati tıkıyor sanki parmak yardımıyla diskiliyorum.zamanla rahatsizligim artdi.kabiz olsamda ishal olsamda çıkamıyorum.Gaziantepde yaşayan emekli bir vatandaşım oralara gelip tedavi alma imkanım yok malesef.bana tedavi ve ilaç önerirseniz minnettar kalirim
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 811
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Kolonoskopi ve rektoskopi oldum 1 Hafta, 2 Gün önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Muayene edilmeyen bir hastaya, bir mesaj, fotoğraf, video, telefon görüşmesi, vb. yöntemlerle sanal ortamda, herhangi bir öneri, diyet, tetkik, ilaç, takviye, uygulama, girişim, tetkik yada tedavi yönteminin önerilmesi veya onaylanması uygun değildir ve kanunla yasaklanmıştır. Kaldı ki, sizin yakınmalarınızın varlığında, tek başına bir ilaçla çözüm elde edebilmek mümkün değildir. İstanbul’a kadar zahmet etmeden, Gaziantep’te; Gastroenteroloji (İç Hastalıkları), Üroloji, Genel Cerrahi, Fizik Tedavi, Radyoloji ve Psikiyatri gibi uzmanlık dallarının birlikte çalıştıkları bir Tıp Fakültesi, Şehir Hastanesi, Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne başvurmanız ve o merkezde takip ve tedavi altında olmanız yararlı olur. Acil şifa dileğimizle.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının
ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

www.taviloglu.com
www.youtube.com/drtaviloglu
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com/
www.hemoroiduzmani.com
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
www.linkedin.com/in/drtaviloglu
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1925
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1