Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

basur ameliyatı sonrası
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: basur ameliyatı sonrası
basur ameliyatı sonrası 13 Yıl, 4 Ay önce Karma: 0  
s.a öncelikle böyle bir site yapıp bizi aydınlattınız için teşekkür ederim ben 23 yasındayım 10 gün evel basurdan ameliyat oldum bendeki meme dısardaydı ilk zamanlar kanamam oldu şu sıralar kanama konusunda bir hayli rahatım her gün iki sefer oturma banyosu yapıyorum sarı bir toz katarak dikişlerimde alındı bu arada dısdaki dikişim sıcak su nedeniyle kendini bırakmısdı kontorole gittiğimdede içerdeki diişi aldırdım benim merak ettim örenmek istedim bu tamamen iyileşmem ne kadar süre olur kimisi diyor 2 ay kimisi diyor 3 ay ve ben her gün evdeim bunalıyorum artık intar retmeyi bile düşünüyorum nolur bana yardım edin beni aydınlatırsanız sevinirim...tşkler
senol88 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 01/01/2011 22:37 tarafından .
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:basur ameliyatı sonrası 13 Yıl, 4 Ay önce Karma: 1  
Size çok geçmiş olsun, hemoroid ameliyatının nekahat dönemi bize çok yöneltilen bir sorudur ve ameliyat tekniğine göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle, sizi ameliyat eden cerrahın tavisylerine kulak vermeniz gerekir, benim yorum yapmam sakıncalı olur. Konu hakkında daha detaylı bilgiyi, danışmanlığını yaptığım www.hemoroiduzmani.com sitesinde bulabilirsiniz.
Acil şifa dilerim.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Uzmanı

www.hemoroidbilgisi.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 01/01/2011 22:37 tarafından .
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1