Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Üretrit-Prostatit-Hemoroid
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Üretrit-Prostatit-Hemoroid
Üretrit-Prostatit-Hemoroid 3 Yıl, 10 Ay önce Karma: 0  
Merhabalar saygıdeğer hocam,
1.5 yıl önce askerlik dönemimde makatta kaşıntım oluyordu hafif hafif...3-4 hafta sonrasında korunmalı cinsel ilişki yaşayıp üretrit oldum ve prostatite dönüştü...Peniste olan semptomlarım dışında makatta ciddi semptomlarım vardı; makattan gelen akıntı (yürüyünce)-kaşınma-ağrı-dolgunluk gibi ve hepsini prostatite bağlayıp antibiyotikler içtim...Prostatit semptomlarım kaybolmaya başladı ancak 3 sorunum geçmiyordu...
a)Dışkı sırasında canım yanarak yapma, dışkıdan sonra 3-5 gün devam edem ağrılı yanma, acı, b)rektuma yakın bir yerde şiş birşey hissi ve 3)idrarım gelince mesanem yanıyor işeyince geçme durumu.......2 farklı genel cerraha göründüm, birisi hemoroid diğeri çatlak dedi krem ve fitil verdiler...Krem-fitille şikayetlerim 1 hafta içinde azalıyor ama tekrarlıyor sürekli olarak...2-3 haftada bir böyle bir döngüye giriyorum....En sonunda özel muayehaneye gittim bulunduğum şehirde ve 2.derece hemoroid var dedi doktor iğne tedavisi önerdi ciddileşmediğini söyledi...Dışkıda ağrı,sonrasında yanma ve idrar gelince mesanenin doluyken yanması işeyince geçmesini hemoroide bağladı...Bu teşhise şikayetlerim uyuyor mu hocam? İkinci olarak hemoroidin çözümünde skleroterapi için videonuzu izledim ve balon yöntemi için sıkıntı oluşturur eğer nüksederse demişsiniz ileride ameliyat sonrası dönemde...
Skleroterapi tedavisinin 2.derece bir hemoroid için başarı yüzdesi sizce nedir? Balon yöntemi yaptırmak mı-lazer mi-skleroterapi mi yoksa klasik hemoroid ameliyatı mı daha garantilidir. Çok kararsız kaldım...
Ek olarak zaman zaman çatallı işemede oluyor galiba bu prostatit sebepli ama hemoroid kaynaklı böyle sıkıntı yaşanır mı?
Teşekkürler, iyi çalışmalar saygıdeğer hocam:)
sakinolchamp. (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Üretrit-Prostatit-Hemoroid 3 Yıl, 10 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Farklı bir hekim tarafından önerilen bir girişimin veya tedavi yönteminin uygunluğu, hazırlık aşaması, komplikasyonları veya sonuçları hakkında sanal ortamda görüş bildirilemez. İlgili hekim, gerçekleştireceği girişimin etki ve yan etkileri konusunda hasta ve yakınlarını bilgilendirmelidir. Bu nedenle, sorularınızı bu girişim ve tedavileri öneren meslektaşımıza veya ekibe yöneltmeniz uygun olur. Acil şifa dileğimle.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph

Cvp:Üretrit-Prostatit-Hemoroid 3 Yıl, 10 Ay önce Karma: 0  
Teşekkür ederim hocam, sadece merak ettiğim husus 2. derece hemoroid problemi makatta geçmeyen yoğun yanma ve idrar yollarında probleme sebep olur mu?
sakinolchamp. (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph

EN ÜSTSayfa: 1