Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Longo amaliyatı oldum, sorunum hiç geçmedi
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Longo amaliyatı oldum, sorunum hiç geçmedi
Longo amaliyatı oldum, sorunum hiç geçmedi 1 Yıl, 1 Ay önce Karma: 1  
Hocam Allah razı olsun sizden 36 yaşındayım 20senedir Bu sorunu yaşıyorum tam boşalmıyor buda beni sürekli rahatsız ediyor 15seneye yakındır boşalma hissi olmayınca eldiven giyip bu şekil boşaltıyorum anca ozaman rahatlamış hissediyorum buda çok büyük alışkanlık oldu bırakamıyorum Makatimda şekil bozukluguda mevcut uzun süre oturunca kalktigim zaman dışkı kokusu geliyor sosyal hayatım da bitti 2019 da 4.evre hemoroid olduğu için longo amaliyatı oldum sorunum hic geçmedi Araştırma hastanesi derin iç çatlak olduğunu söyledi kolonoskopi endoskopi ve başka bi uygulama yaptırmami söyledi Bu hastalığımin çaresi varmı 20senedir bu şekil yaşamaya alıştım fakat makat bölgem temiz olduğu halde dışkı konusunun gelmesi beni çok kötü durumda bırakıyor çok teşekkür ederim değerli bilgileriniz için
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 05/03/2023 15:47 tarafından hasta sorunu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Longo amaliyatı oldum, sorunum hiç geçmedi 1 Yıl, 1 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Ekibimiz ameliyat sonrasındaki sorular ile ilgili sanal ortamda yorum yapmamaktadır. Lütfen ilgili ameliyatı gerçekleştiren cerraha veya cerrahi ekibe başvurunuz ve sorularınızı onlara yöneltiniz. Yalnız proktoloji veya ‘’kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri’’ konularında, İstanbul’da kendi kliniğinde hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda, (0530) 326 06 96 veya (0212) 219 84 84 no’lu telefonları arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

www.taviloglu.com
www.youtube.com/drtaviloglu
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com/
www.hemoroiduzmani.com
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
www.linkedin.com/in/drtaviloglu
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1