Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Sadece lazer ile hemoroid ameliyatı mümkün mü?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Sadece lazer ile hemoroid ameliyatı mümkün mü?
Sadece lazer ile hemoroid ameliyatı mümkün mü? 1 Yıl, 1 Ay önce Karma: 1  
Hocam merhaba, ben 1 ay önce hemeroid ameliyati oldum once sunu sormak istiyorum sadece lazer ile ameliyat mümkün mü çünkü ben özel bir klinikte lazer ile olmak istedim fakat ameliyat sonrası dikis te kullanmak zorunda kaldıklarını söylediler, ve daha sonrasında ilk 1 hafta sivi beslenmeye dikkat ettim. Fakat kendiligimden kati bir şekilde diskilima yapamadim, dikiste olduğundan lavman yada toz icme yoluyla idare ettim. Ara ara yaptığım zamanlarda da ince ince ve kesik kesik yaptım hep, ben darlasma olduğunu farkettim surekli kontrollere de gittim parmakla yada bir aparatla açmaya çalıştık fakat sorunlarım devam ediyor psikolojim bozuldu dr. Duzelir diyor ama ben hiç öyle hissetmiyorum. Darlık olduğu tam ne zaman anlaşılır? Oturma banyolari kremlerimi çok iyi şekilde kullanıyorum ama olmuyor sizce bundan sonra ne yapmalıyım? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim bu rahatsızlık hayatımı kabusa cevirdi bilseydim ameliyat olmazdim bu kadar eziyet cektim simdiden tesekkur ederim. 
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Sadece lazer ile hemoroid ameliyatı mümkün mü? 1 Yıl, 1 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Ekibimiz ameliyat sonrasındaki sorular ile ilgili sanal ortamda yorum yapmamaktadır. Hastanın ameliyat sonrasındaki ilk üç aylık dönemde ilgili cerrahın takip ve tedavisi altında olması gerekir. Bu dönemin sonrasında sorununuzun devam etmesi halinde, yalnız proktoloji veya ‘’kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri’’ konularında, İstanbul’da kendi kliniğinde hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda, (0530) 326 06 96 veya (0212) 219 84 84 no’lu telefonları arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

www.taviloglu.com
www.youtube.com/drtaviloglu
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com/
www.hemoroiduzmani.com
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
www.linkedin.com/in/drtaviloglu
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1