Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Hemoroidlerin tromboze olmuş dediler
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Hemoroidlerin tromboze olmuş dediler
Hemoroidlerin tromboze olmuş dediler 1 Yıl önce Karma: 1  
Hocam merhaba; Bende makat bölgesinde bir şişlik var(yaklaşık olarak 2-3 yıldır) dışkılama esnasında şişiyor bi 15 dakika sonra iniyor. Proktoloji uzmanına gittim muayene gerçekleştirdi ve anal tromboz dedi kanseristik bir yapı var mı hocam dedim hayır yok dedi. Ağrı acı kanama gibi durumların olmadığını belirttim ve zorlanmaya bağlı hemoroidlerin tromboze olmuş dedi. Bu teşhise güvenebilir miyim. Çünkü aklıma makat kanseri geliyor. Akıntı kanama vb gibi durumlarım yok. Bu aralar dışkılama da farklılıklar oluyor bunun stres ve kaygıdan dolayı olduğunu düsünüyorum cünkü 2 haftadır bu konuyu baya kafama takmış durumdayım ve stres ve kaygı yapıyor ve bazen ishalimsi bir şekilde tuvalete cıkarken bazen de katı bir şekilde çıkıyorum ishalimsi tuvalet durumunda öncesinde ve sonrasında karın ağrısı yaşıyorum ama kısa sürüyor. Bu 2 haftalık süreden önce dışkılama da değişim yoktu. Bu konuda fikriniz nedir?
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Hemoroidlerin tromboze olmuş dediler 1 Yıl önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Ekibimiz sanal ortamda farklı bir hekimin tanısı sonrasındaki sorulara yorum yapmamaktadır. Sorunuzu muayeneyi gerçekleştiren hekime yöneltmeniz gerekir. Yalnız proktoloji veya ‘’kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri’’ konularında, İstanbul’da kendi kliniğinde hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda, (0530) 326 06 96 veya (0212) 219 84 84 no’lu telefonları arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

www.taviloglu.com
www.youtube.com/drtaviloglu
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com/
www.hemoroiduzmani.com
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
www.linkedin.com/in/drtaviloglu
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1