Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Hemoridler için ameliyat denildi,olmak istemiyorum
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Hemoridler için ameliyat denildi,olmak istemiyorum
Hemoridler için ameliyat denildi,olmak istemiyorum 2 Ay, 4 Hafta önce Karma: 1  
Hocam uzun süredir sizi takip ediyorum Anlatrıklarınız hep beni tarif ediyor Derdimi ne anlayan bir doktor ne de kimseye anlatacak bir yüzüm Hemoroidlerim var Senelerdir Ama bu aralar çok azdıkları için doktor kolonoskopi istedi Yaptım Genetik olarak bağırsak tembelliği var Ama benim çok daha ileri safhada olmuş Ben parmak sokmadan tuvaletimi yapamıyorum Bu durumdan çok sıkıldım Tuvalet hissi var ama o şiddetli his yok Ne yesem dokunuyor Ne içsem yarar olmuyor Bazen iyi gelen bir besin başka zaman rahatsız ediyor Tam boşaltım olmadığı içinde her zaman bir gaz Üçtür kolonoskopi yapıyorum Ama her defasında temiz çıkıyor Doktor bana bapırsaklarınla bu şekil yaşamayı öğren deyip gönderiyor Ben Mardin'den yazıyorum Çok uzaklardan Elimde olsa ve gücüm yetse yanınıza gelirdim. Bana önerebileceğiniz bir yol bir yordam varmı Doktor hemoridler için ameliyat dedi O ameliyatıda olmak istemiyorum Korkuyorum Çünkü ben parmakla boşaltım yaptığım için ameliyat sonrası halim nasıl olur diye korkuyorum Kimseyede anlatamaıyorum Utanıyorum Evliyim bunu eşime bile söyleyemiyorum Çok çaresiz ve mutsuzum Bütün psikolojim hayat kalitem sıfır durumda Ne yapabilirim hocam
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Hemoridler için ameliyat denildi,olmak istemiyorum 2 Ay, 4 Hafta önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Muayene edilmeyen bir hastaya, bir mesaj, fotoğraf, video, telefon görüşmesi, vb. yöntemlerle sanal ortamda, herhangi bir öneri, diyet, tetkik, ilaç, takviye, uygulama, girişim, tetkik yada tedavi yönteminin önerilmesi veya onaylanması uygun değildir ve kanunla yasaklanmıştır. Sosyal medya ve forum üyelerimizin % 70’i il dışı ve yurt dışı hastalardan oluştuğu için, bu hasta grubunda uygulamamızda bir değişiklik yapmamaktayız. Mevcut sorun için, bulunduğunuz bölgede bir Tıp Fakültesi, Şehir Hastanesi veya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne başvurmanız yararlı olur. Acil şifa dilerim.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının
ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

www.taviloglu.com
www.youtube.com/drtaviloglu
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com/
www.hemoroiduzmani.com
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
www.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.threads.net/@tavilogluproktoloji
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1