Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Kabızlık ve makatta tahriş
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Kabızlık (Konstipasyon) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Kabızlık ve makatta tahriş
Kabızlık ve makatta tahriş 2 Yıl, 4 Ay önce Karma: 1  
Merhaba değerli hocam. Benim şikayetim ve sorum olacaktı size. İki senedir kabızlık çok sık olmaya başladı bende (lifli gıdalara ağırlık vermeme rağmen). Bu durumun etkisiyle zaman içerisinde makatı mecbur zorlaya zorlaya son 1 senede de tahriş etmiş oldum sanırım. Çünkü ne zaman dışkı yumuşak olsa asla hiçbir şikayetim yok. Ama ne zaman ki dışkı sert olsa, dışkı anında hafif kanama olmakla birlikte dışkı sonrası ise 1 ila 2 saat arası sürekli yanma, ağrı ve kaşıntı olmakta. (Bu bahsettiğim kanama sadece dışkı anında oluyor ve sadece kabızlık var ise) Hekime gittim inceledi çatlak olduğunu söyledi ama tam teşhis için kolonoskopi lazım dedi. Fakat ben kolonoskopiden çok korkuyorum. Kolonoskopisiz bir yolu yok mu bu teşhisin?
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Kabızlık ve makatta tahriş 2 Yıl, 4 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Ekibimiz sanal ortamda bir hekimin tanısından yola çıkarak yorum yapmamaktadır. Sorunuzu muayene olduğunuz hekime yöneltmeniz gerekir. Acil şifa dileğimizle. Yalnız proktoloji veya ‘’kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi’’ konularında İstanbul’da kendi kliniğinde hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda, (0530) 326 06 96 no’lu telefonu arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.hemoroiduzmani.com
www.youtube.com/drtaviloglu
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1