Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Dışkının sanki devamı varmış gibi
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Kabızlık (Konstipasyon) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Dışkının sanki devamı varmış gibi
Dışkının sanki devamı varmış gibi 1 Yıl, 2 Ay önce Karma: 1  
Hayırlı geceler diliyorum efendim bagırsagımın cıkıs kısmına yakın olan bosluga yanı ıctekı bos alana gun ıcınde diskinin bir kısmı bosalmıs oluyor onu hıc hissetmiyorum vc gıttıgımde normal dıskılıyorum ama sanki devamı var gibi ıkınma oluyor etrafını kendim elimle temizlemek zorunda kalıyorum şu anlık dısa kacırma yok ama ıctekı boslukta taslasmıs diski iltihap sarı ve katı iltihap oluyor karnımın sol tarafında gobegımım altında elime gelen mile kadar ıcte sertlik olustu ıkınmadanmı bezemı anlayamadım cok doktora gittim bursuru ılac ama hıc bir set degısmedı bayiltmadan kolonoskobi yapmaya kalktılar 8 cm gıdebıldıler gitmedi olucem sandım bagırıslarım hastaneyi cınlattı bıraktılar cok korktuğum ıcın tekrar yaptırmadım ama yasayan ölü gibiyim halsiz bitkin ve vc benim ıcın ıskence kilolu bir bayanım normal vc kullanıyorum ve sadece sıcak suyla vc ye girebiliyorum kanser olma ihtimalim yuksekmı acaba
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 01/02/2023 16:40 tarafından hasta sorunu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Dışkının sanki devamı varmış gibi 1 Yıl, 2 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Dışkının tam boşalmaması hissi: hemoroid, makat çatlağı, bağırsak yapışıklığı, huzursuz bağırsak sendromu (İBS), makat sarkması, divertiküler bağırsak hastalığı, bağırsak kanseri, rektum kanseri, makat kanseri, rektosel, soliter rektal ülser sendromu, anismus vb. çok değişik nedenlerle olabilir. Bulunduğunuz bölgede bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız yararlı olur. Yalnız proktoloji veya ‘’kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri’’ konularında, İstanbul’da kendi kliniğinde hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda, (0530) 326 06 96 veya (0212) 219 84 84 no’lu telefonları arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

taviloglu.com
www.youtube.com/drtaviloglu
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com/
www.hemoroiduzmani.com
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1