Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Kıl dönmesinde ameliyatsız tedavi
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Kıl Dönmesi (Pilonidal Sinüs) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Kıl dönmesinde ameliyatsız tedavi
Kıl dönmesinde ameliyatsız tedavi 11 Yıl, 9 Ay önce Karma: 1  
Hocam ben 24 yasında üniversite okuyan bir bayım.yaklaşık 2 ay önce kuyruk sokumundan akıntı geldi ve doktora gittigimde kıl dönmesi başlangıcı daha ilerlememiş dedi ve bana …………………. ve ……………… haplarını verdi 10 gün sonra tekrar gel dedi eve gittim 2 gün hapları ictim ve 3 gün inanılmaz bir ağrı ile kalktım kuyruk sokumumda asırı derecede sislik var hemen doktora gittim acil apse drenajı olman gerek dedi gün içinde apse boşaltıldı suan 2.günüm 20 gün sonra ameliyat etcem seni dedi doktor bir akrabam sizden gümüş nitrat tedavisi olmuş (…………………………..) geç duydum hocam nevsehirde yaşıyorum(küçük şehirlerde maalesef bu yöntemler yok hocam ) apse bölgesinin kapanmasıyla yanınıza gelmeyi düsünüyorum.Bi öneriniz varmı hocam.Cevap yazarsanız çok mutlu olurum iyi günler iyi çalışmalar
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Kıl dönmesinde ameliyatsız tedavi 11 Yıl, 9 Ay önce Karma: 1  
Size geçmiş olsun, evet akrabanız 2009 yılında benim hastam olmuştu. Mevcut durumda apse yapmış kıl dönmesi sorununuz nedeniyle doktorunuzun önerilerine harfiyen uymanız gerekir. Kıl dönmesi hastalığında, ameliyatsız (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donm...yatsiz-tedavisi.html) ve ameliyat ile (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donm...pilonidal-sinus.html) çeşitli tedavi şekilleri mevcuttur. Web siteme üye olurken açıkça belirtildiği gibi, prensip olarak muayene etmediğim veya farklı bir hekimin tedavi önerdiği hastalara sanal ortamda tedavi önermem veya bir tedavinin uygunluğu hakkında yorum yapmam, sadece hastaları uygun hekime gitmeleri konusunda yönlendirir ve genel olarak görüş bildiririm. Kendinizi uygun hissettiğiniz anda asistanımdan randevu alırsanız size yardımcı olabilirim.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

Tel: (0212) 219 84 84
Cep tel: (0530) 326 06 96
www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1