Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Kıl dönmesi ve makat akıntısı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Kıl Dönmesi (Pilonidal Sinüs) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Kıl dönmesi ve makat akıntısı
Kıl dönmesi ve makat akıntısı 10 Yıl, 1 Ay önce Karma: 0  
merhaba hocam. yardımınız için tesekkurler. uzun zamandır bende kıl dönmesı var. yalnız sıkıntım sadece o degıl makatta da sıkıntı var(akıntı).kıl dönmesı makata gıdermı öyle bır durumda amelıyatsız yöntem uygulanırmı yoksa bıcak altınamı yatacam. amelıyat olmam durumunda makat sıkıntım ortadan kalkarmı? amelıyat olmaktan korkuyorum onun için yardımcı olmanızı istıyorm. kötu seyler dusunmekten rahatsız oldum psikoloji olarak. tesekkurler hocam
3333 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 19/02/2014 00:22 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Kıl dönmesi ve makat akıntısı 10 Yıl, 1 Ay önce Karma: 7  
Kıl dönmesi hastalığının; ameliyatsız (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donm...yatsiz-tedavisi.html) ve ameliyat ile (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donmesi-pilonidal-sinus.html) çözümü mevcuttur. Burada ameliyatsız tedavi veya ameliyat ile ‘’hastalığınıza son’’, ‘’hastalığınız için kesin çözüm’’, ‘’hastalığınız için garantili tedavi’’, ‘’hastalığınıza paydos’’, ‘’ hastalığınız için kesin tedavi’’ gibi bir gerçek maalesef mümkün değildir. Makattan iltihap veya sümüksü bir sıvı gelmesine makat akıntısı adı verilir. Makattan akıntı: hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/hemoroid-basur.html), makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-catlak-anal-fissur.html), makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-fistul-ve-makat-apsesi.html), makat apsesi (www.hemoroiduzmani.com/159/hemoroid-ile-karisabilecek-hastaliklar/makat-apsesi.html), kıl dönmesi (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donm...pilonidal-sinus.html), bakteri veya parazit (kıl kurdu) enfeksiyonları, makat siğili (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...sigili-kondilom.html), cinsel temasla bulaşan hastalıklar (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...at-hastaliklari.html), proktit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/proktit.html), dışkı kaçırma (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...e-diski-kacirma.html), soliter rektal ülser sendromu (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lser-sendromu-2.html), makat kanseri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-kanseri.html), rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html), villöz adenom (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...irsak-polipleri.html), iltihabi bağırsak hastalığı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...eratif-kolit-vb.html), makatta tüberküloz ve rektosel (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/rektosel.html), nedeniyle olabilir. Sizin bir Genel Cerrahi Uzmanı'na muayene olmanız yararlı olur. Kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) ile ilgili tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri gerçekleştiren ekibimizden yardım almak isterseniz randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 11/07/2015 16:20 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1