Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Kuyruk sokumumda kıl dönmesi
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Kıl Dönmesi (Pilonidal Sinüs) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Kuyruk sokumumda kıl dönmesi
Kuyruk sokumumda kıl dönmesi 6 Ay, 1 Hafta önce Karma: 1  
Hocam merhaba kuyruk sokumumda kıl dönmesi oldugunu far ettim iki gün once apseye antibiotikli krem sürdüm ve kendisi evde baya bi kan ve irinle patladı hemen ardı günü banyo yapıp doktora gittim ve bana …………………………………………. ve …………………………………………. antibiotiklerini verdi bunları kullan ve 15 tatilde gel dedi . Cunkü benim üniversite işleri yogunlugundan dolayı 15 tatilde durumu degerlendiririz dedi. Hocam ilk sorum ben bu …………………………………………. ilacini içmek istemiorum çünkü cok yan etkileri varmıs icmesem olur mu diğeri de bu ilacları ne kadar süre kullanacağım acaba tesekkürler
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Kuyruk sokumumda kıl dönmesi 6 Ay, 1 Hafta önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Ekibimiz, uygulanan bir tedavi hakkında yorum yapmamaktadır. Lütfen ilgili tedaviyi öneren meslektaşımıza başvurun ve sorularınızı kendisine yöneltin. Yalnız proktoloji veya ‘’kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri’’ konularında, İstanbul’da kendi merkezinde hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda, (0530) 326 06 96 veya (0212) 219 84 84 no’lu telefonları arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

www.taviloglu.com
www.youtube.com/drtaviloglu
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com/
www.hemoroiduzmani.com
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
www.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.threads.net/@tavilogluproktoloji
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1