Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

makatta abse ve fistül
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: makatta abse ve fistül
makatta abse ve fistül 13 Yıl, 9 Ay önce Karma: 0  
hocam hayırlı akşamlar,size daha önce mesaj göndermiştim. sayın hocam ben şikayetimi tekrar yazmak istiyorum.polis okulunda okurken fissür ameliyatı oldum doktorum çatlar var demişti basit bir ameliyat diye beni hemen ameliyata aldı ve ameliyat sırasında fissür değil fistül olduğunu ve bu hastalığın tekrarlayabileceğini söylemişti ameliyattan sonra. öyle de oldu hocam memleketim osmaniyeye geldiğimde ağrılarım devam etti ve önce abse boşaltıldı geçmeyince seton takıldı hocam setonun takılmasının üzerinden 10 ay geçti ama hocam akıntım hiç kesilmedi ve makat bölgemdeki ağrı hiç geçmiyor.sayın hocam benim tahinim istanbula çıktı burada polis memuru olarak görve başladım 3 gün oldu.. bu hastalık mesleğimi yapmama engel oluyor artık dayanamıyorum hocam psikolojim altüst oldu bu konuda doktorum da sizi önerdi işinizi mesleğinizi çok iyi yaptığnızı danıştığım herkes söyledi beni bu hastalıktan kurtarabilirmisiniz hocam:( şimdiden teşekkür ederim hayırlı akşamlar sayın hocam cevabınızı dörtgözle bekliyorum...
TOPRAK (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 3
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:makatta abse ve fistül 13 Yıl, 9 Ay önce Karma: 1  
Dün sitemdeki makat apsesi ve fistülü bölümünün altına yazdığınız soruya dün gece verdiğim yanıt aşağıdadır.

Evet sizinle yazıştığımızı gayet iyi hatırlıyorum. İstanbul’daki yeni göreviniz hayırlı olsun. Sizin komplike hale gelmiş bir makat fistülü sorununuz var. Seton uygulamasına rağmen sorunun devam ettiği anlaşılıyor. Bence size birçok tetkik yaptıktan sonra tekrar bir cerrrahi girişim gerekli. Göreviniz nedeniyle bu işleri bir eğitim araştıma veya bir Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yürütmeniz uygun olacaktır. Acil şifalar dilerim.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Uzmanı
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1