Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

sayın hocam 23 yaşındayım eylü...
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: sayın hocam 23 yaşındayım eylü...
sayın hocam 23 yaşındayım eylü... 14 Yıl önce  
sayın hocam 23 yaşındayım eylül ayında apse boşaltıldı geçmedi gaz geldi parçacıklar geldi akıntılar devam etti 6 mart 2010 da ikincikez ameliyat oldum kolonoskopi ve pelvik mr da delik tespit edildi ameliyatta bulunamadı apsem boşaltıldı ç.u balcalı hastanesinde benim sadece kasık bölgemde ağrılar oluyoe makatta fazla ağrım yok akıntılar devam ediyor tekrar ameliyat dediler benim dayanacak gücüm yok internette yorumları okuyorum içime düşüyorum 8,10 yıldır çekenler 7nci ameliyatını olanlar yaşam standardımı düşürüyor hocam bana yardımcı olamazmısınız kurtulacaksam geleyim istanbula maddi manevi herşeyi yapmaya hazırım bıktım hocam işe gidemiyorum harita teknikeriyim polis olamdım sınav zamanı geldi basıma her seyime engel bu hastalık hocam babam emekli öğretmen babama destek olacağım zaman başına yük oldum hocam be yapacam bilmiyorum
trkrx (Ziyaretçi)

Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Size geçmiş olsun, belli ki bu... 14 Yıl önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun, belli ki bu sorun sizi çok üzmüş. Önce bir makat apsesi (perianal apse) olarak başlamış ve cerrahi olarak boşaltılmış. Ardından da makat fistülü (perianal fistül) gelişmiş ve tekrar ameliyata alınmışssınız, ancak ameliyatta fistülün ağzı muhtemelen bulunamamış. Şimdi makat fistülü (perianal fistül) sorununuzun devam etmesi nedeniyle tekrar ameliyat önerilmiş ve bu durum sizi hem çok rahatsız etmiş, hemde tekrar bir girişim fikrinden doğal olarak ürküyorsunuz. Ancak, belirtmeliyimki tedavi gördüğünüz Çukurova Tıp Fakültesi, bağırsak ameliyatları (kolorektal cerrahi) konusunda gayet iyi bir merkezdir. Geçen ay bende onların Adana’da düzenlemiş oldukları kalın bağırsak cerrahisi toplantısına davetli olarak katıldım. Şu ana kadar sorun yaşamış olmanız, bundan sonra da o merkezde sorun yaşayacağınız anlamına gelmez. Buraya gelmek isterseniz, ben tabiiki size elimden geldiğince yardımcı olurum. Şimdiden geçmiş olsun.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Uzmanı

www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.barsakcerrahisi.com
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1