Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Hocam saygılar, daha önce size...
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Hocam saygılar, daha önce size...
Hocam saygılar, daha önce size... 13 Yıl, 9 Ay önce  
Hocam saygılar, daha önce size hastalığımla ilgili şikayetimi yazmış siz de cevaplamıştınız. hocam şikayetimi tekrar bahsetmek istiyorum. bir buçuk yıl önce polis okulunda okurken izmirde fistül ameliyatı oldum memleketim osmaniyeye geldiğimde problem hala devam ediyordu ve orada önce apse boşaltma yapıldı geçmeyince yine aynı doktor tarafından seton takılmıştı. hocam seton işleminin yapılmasının üzerinden 10 ay geçti ve akıntım ağrılar hala devam ediyor hem makattan hem de makatın sol kenarından akıntım devam ediyor makat bölgemde ağrım sürekli oluyor.. hocam ben polis memuru oldum ve tahinim istanbula çıktı bana yardımcı olabilirmisiniz çünkü ben artık dayanamıyorum işe başlıcam 3 gün sonra ama bu hastalık beni süründürüyor hocam tebiri yerindeyse:( inanın psikolojim altüst oldu hocam şimdiden teşekkür ederim hayırlı akşamlar...
TOPRAK (Ziyaretçi)

Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Evet sizinle yazıştığımızı gay... 13 Yıl, 9 Ay önce Karma: 1  
Evet sizinle yazıştığımızı gayet iyi hatırlıyorum. İstanbul’daki yeni göreviniz hayırlı olsun. Sizin komplike hale gelmiş bir makat fistülü sorununuz var. Seton uygulamasına rağmen sorunun devam ettiği anlaşılıyor. Bence size birçok tetkik yaptıktan sonra tekrar bir cerrrahi girişim gerekli. Göreviniz nedeniyle bu işleri bir eğitim araştıma veya bir Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yürütmeniz uygun olacaktır. Acil şifalar dilerim.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Uzmanı
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1