Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

anal fistül
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: anal fistül
anal fistül 13 Yıl, 7 Ay önce Karma: 0  
Sayın hocam saygılar.. ben istanbulda polis memuru olarak görev yapıyorum size daha önce iki tane mesaj göndermiştim ve siz de cevaplamıştınız çok sağolun. hocam bana enson mesajınızda üniversite hastenelerinden bir hekim bulmamı söylemiştiniz hocam ben beni iyileştirecek bir doktor bulamadım ve bu hastalık beni her geçen gün daha bir etkiliyor hocam yardımınıza ihtiyacım var benim bu hastalıktan kurtulmama yardım edin benii dikkate alıp bana yardımcı olursanız size ömür boyu minnettar kalırım ve ömür boyu hayır dualarım sizinle olur hocam lütfen beni yanlış anlamayın gerçekten zor durumdayım... msjınızı merakla ve ümitle bekliyorum hocam hayırlı akşamlar...
TOPRAK (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 3
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:anal fistül 13 Yıl, 7 Ay önce Karma: 1  
Sizi iyileştirecek doktor bulamama açıklamanız pek inandırıcı değil maalesef. Belirttiğiniz gibi ben size İstanbul’da Tıp Fakülte’lerine başvurmanızı önermiştim ve nerede ise ona yakın Tıp Fakültesi olan İstanbul’da bu konuda birçok uzman cerraha ulaşmanız mümkün. Deneyimli polis memuru arkadaşlarınıza sorununuzu açarsanız size birçok alternatif sağlayacaklardır. Ben etik kurallar gereği isim önermiyorum.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Uzmanı
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1