Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: hocam mrb
hocam mrb 13 Yıl, 2 Ay önce Karma: 0  
hocam şimdiden sizlere çok teşekür ederim
hocam benim rahatsızlıgım yaklaşık 6 önce başladı makatın 2-3 cm altında penise dogru giden çizginin üzerinde parmak kalınlıgında 3-4 cm boyunda şişlik oluşuyor sonra kendiliginden kanlı irin şeklinde boşalıyor iyileşiyor sonra 3-4 hafta sonra yine aynı yerden çıkıyor urfada yaklaşık 5-6 doktora göründüm kolonoskopi rektoskopi parmak kontrolü MR kolon grafisi kan testleri gaita testi hepsini yaptırdım yalnız doktor test sonuçlarına göre bişeyin yok sadece kolonoskopi sonucunda 1. derece internal hemoroid varmış gittim onu adanada bir profesörümüze aldırım profesör ameliyatta rektoskopi yapmış tekrar başka şey görememiş ameliyat sonrası urfaya geldim işime tekrar başladım aradan 1 ay geçti şimdi aynıu yerden yine şişlik oluştu. artık psikolojim bozuldu Allah rızası için hocam yardım edin neyim var benim ha bu arada iltihap harici başka birrahatsızlıgım yok hocam sadece 3-4 haftada bir aynı yerde iltihap oluşuyo şişiyor 2-3 gün içinde kendiliginden boşalıyor sonra iyileşiyor tek rahatsızlıgım bu hocam şimdiden cevabınız için sizlere çok teşekür ediyorum iyi günler hocam
ilyas270 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1