Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Peranal apse sonrası gelişen füstül
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Peranal apse sonrası gelişen füstül
Peranal apse sonrası gelişen füstül 11 Yıl, 5 Ay önce Karma: 1  
Sayın Taviloğlu,
3 ay önce peranal apse ameliyatı oldum ve şuan füstülüm var.
Emek verip hazırladığınız doküman ve videolar sayesinde rahatsızlığım hakkında daha bilinçliyim. Bunun için teşekkür ediyorum. İzmir'de ikamet ediyorum ve görüştüğüm birçok cerrah meslektaşınız bana güven vermedi. Bu güven sorunu bana ait belki ama sizinle görüşmemiş olmama rağmen, güler yüzünüz ve bilgilendirişleriniz bana güven verdi.
Sizden tedavi, tavsiye veya yönlendirme rica ediyorum.
Teşekkürler.
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Peranal apse sonrası gelişen füstül 11 Yıl, 5 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Bu web sitesinin amacı hiçbir zaman sanal ortamda hastalara tanı koymak veya tedavi yöntemleri önermek değil, sorunu olan kişileri tedavileri öncesinde doğru yönde bilgilendirmektir. Aynı şekilde farklı bir hekim tarafından önerilen bir ameliyat tekniğinin uygunluğu hakkında sanal ortamda görüş bildirilemez. Her hasta için uygun ve gerekli olan tedavi yöntemi ancak muayeneyi takiben belirlenebilir ve her hastaya da, hastalığın derecesi nedeniyle, aynı tedavi yöntemi uygulanamayacağından, hangi ameliyat veya girişim yapılacağı bilgisi hasta ve yakınlarına muayeneyi takiben verilebilir. Yanıtımın konuya yeterince açıklık getireceğini umarım. Kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) ile ilgili tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri gerçekleştiren ve İzmir'den çok sayıda hastası olan ekibimize muayene olmak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Son Düzenleme: 11/11/2012 17:01 tarafından DrTaviloglu.

Cvp:Peranal apse sonrası gelişen füstül 11 Yıl, 3 Ay önce Karma: 0  
HOCAM iyi günler.. bundan 13 ay önce apse gibi bir sıkıntı ile doktoro gittim. öönce antibiyotik tedavisi denendi ancak olmadı. apse iki bölgede ve benim bile hissedebildiğin şekilde birbirine bağlıydı. nisanda bir kesi ile ameliyathane ortamında apse boşaltıldı. suya oturmalar falan geçmedi. temmuz 17de ameliyat oldum. baya büyük bir bölge olduğu için (15-17 dikiş ) mecburi dikişte atıldı. ilerleyen zamanlarda dikişin bir bölgesinde açıklık ve akıntı tekrarladı. araştırdığım kadarıyla dikişle tam kapatılmasında tekrarlama riski daha fazlaymıs. ne kadar rahatsız etmesede sağlığım diyerek ocak 2de ameiyat oldum. doktor başka bir bölgenin oluştuğunu eski ameliyatın başarılı olduğunu söyledi.(makat kasım kesilmedi) şuan yaram açık 9. gündeyim. büyük tuvaletimi yaparken inanılmaz acılar çekiyorum. bununda normal olduğu söylendi yaranın iyileşmezi hayat standartımın normale dönmesi ne kadar zamanı bulabilir? birde ben futbol oynarek hayatımı devam ettiriyorum . anrenmanlara bşlamak sıkıntı yaratır mı? şimdiden teşekkür ederim .iyi çalışmalar..
gokmen6ramazan (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph

Cvp:Peranal apse sonrası gelişen füstül 11 Yıl, 3 Ay önce Karma: 7  
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph

EN ÜSTSayfa: 1