Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Dışkı tutamama
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Dışkı tutamama
Dışkı tutamama 9 Yıl, 1 Ay önce Karma: 0  
iyi akşamlar hocam ben 5 sene önce perianal fistül ameliyatı oldum.ameliyattan sonra akıntılar geçti yalnız yürürken makatta ıslaklık olmaya başladı,ayrıca büyük tuvaletimi yaparken sorun yok çok rahat yapıyorum ama yaptıktan bi yarım saat sonra bi rahatsızlık hissi geliyor bana açıp bakıyorum sıvı şekilde hafif dışkı oluyor sonra tekrar temızlıyorum hep böyle oluyor.Makat bölgem azda olsa çokta olsa hep nemli ne yapabilirim bu durum karşısında şimdiden tşk ederim iyi akşamlar
perinal (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 07/03/2015 10:53 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Dışkı tutamama 9 Yıl, 1 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun, beş yıl önce geçirmiş olduğunuz makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html) ameliyatından sonra makatta ıslaklık (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...akatta-islaklik.html) sorunu yaşadığınızı belirtmişsiniz. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz sanal ortamda ameliyat sonrası dönemdeki sorunlarla ilgili yorum yapmamaktadır. Lütfen sizi ameliyat eden cerraha veya cerrahi ekibe başvurunuz ve sorularınızı onlara yöneltiniz. Ameliyat sonrası dönemde, herhangi bir konuda şüpheniz olması durumunda, sanal ortamda farklı bir cerahın hastayı muayene etmeden yorum yapması, işleri daha karmaşık hale getirebilir. İkinci görüş almak için, kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) alanında hizmet veren ve tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimize muayene olmak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1