Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

makattan gelen akıntı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: makattan gelen akıntı
makattan gelen akıntı 8 Yıl, 6 Ay önce Karma: 0  
Korhan bey merhaba.yıllardır kabızlık problemi
Yaşamaktayım.nerdeyse 1 yıldır makatımdan şeffaf sümüksü bi akıntı geliyor.bulunduğum şehirde proktolog olmadığı için genel cerrahiye muayene oldum kolonoskopi istedi fakat yaptırmadım.siz bana ne önerirsiniz yada ciddi bi hastalık belirtisimi bu durum. Teşekkür ederim.
gulden77 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:makattan gelen akıntı 8 Yıl, 6 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Makattan akıntı: hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html), makat apsesi (www.hemoroiduzmani.com/159/hemoroid-ile-...ar/makat-apsesi.html), kıl dönmesi (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donm...pilonidal-sinus.html), bakteri veya parazit (kıl kurdu) enfeksiyonları, makat siğili (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...sigili-kondilom.html), cinsel temasla bulaşan hastalıklar (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...at-hastaliklari.html), proktit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/proktit.html), dışkı kaçırma (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...e-diski-kacirma.html), soliter rektal ülser sendromu (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lser-sendromu-2.html), makat kanseri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-kanseri.html), rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html), villöz adenom (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...irsak-polipleri.html), iltihabi bağırsak hastalığı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...eratif-kolit-vb.html), makatta tüberküloz (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...sak-tuberkulozu.html) ve rektosel (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/rektosel.html), nedeniyle olabilir. Bulunduğunuz ilde proktolog olmamasını (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/kolorektal-cerrahi-ve-proktoloji.html) sorun etmeyin, zira proktolog veya proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) alanında çalışan hekimler, sadece makat ve bağırsak hastalıkları ile uğraşan Genel Cerrahi Uzmanlarıdır (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/genel-ce...ilecek-noktalar.html). Foruma üye olurken açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz bir doktor muayenesi sonrasında herhangi bir öneride bulunmamaktadır, sizin de ilgili meslektaşımıza bu konuyu tekrar danışmanız ve önerilerine göre hareket etmeniz yararlı olacaktır. Acil şifa dileğimle.

Saygılar,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü
www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 10/09/2015 12:29 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1