Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makat fistülü yüzünden hayatım zehir oldu
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makat fistülü yüzünden hayatım zehir oldu
*
Makat fistülü yüzünden hayatım zehir oldu 8 Yıl, 7 Ay önce Karma: 0  
Korhan bey saygılarımla öncelikle bende zamanında makat apsesi olmuştu arada birde oluyordu sonra 3 ay önce gene oldu ve 1.5 ay yerimden kalkamadım acıdan tuvalete gidemeyip yemek yiyemedim 3 aydr hayat kalitem inanılmaz düşmüş durumda 23 yaşındayım ve okulum başlamak üzere 3 tane doktora gözüktüm fistülotomi yapacaklarını riskli ve uzun süre iyileşemeyeceğini söylediler bende sizi araştırdım buldum, yeni lazer yönteminizi araştırdım, akıntım ve ağrılarım geçmişti ilaçlar sayesinde 4 gün önce tekrar şiddetli akıntı başladı , fistül dış ağzı bend over durumunda saat 7 hizasında muhtemelen makattan 2 3 cm uzakta, gene antibiyotik almaya başladım, ama wcden sonra kuyruk sokumumdada ağrı oluyor sonra yavaşça akıntı gelmeye başlıyor hafif yakarak. Ben iskenderundan yanınıza gelip tedavi olmak istiyorum ama sizinle irtibat kurup rota çizmek istedim , eğer mümkünse lazer ile tedavi olmak istiyorum, ama birkerede gelip halletmek istiyorum bu yüzden operasyondan önce kullanmam gereken ilaç olucakmı yoksa direk operasyona alabilirmisiniz , operasyon sonrası uçakla dönüş yapabilecekmiyim ne olur bana yardımcı olun saygılarımla
Teomanbolukbasi (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 20/09/2015 12:18 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makat fistülü yüzünden hayatım zehir oldu 8 Yıl, 7 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun, makat apsesi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-fistul-ve-makat-apsesi.html) sonrasında gelişen makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-fistul-ve-makat-apsesi.html) sorununuz için ekibimize lzer ile makat fistülü ameliyatı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html) olmak için İskenderun’dan gelmek istediğinizi yazmışsınız. Farklı bir hekim tarafından önerilen bir ameliyat tekniğinin uygunluğu hakkında sanal ortamda görüş bildirilemez. Sanal ortamda ekibimizin kendinize uygulanmasını arzu ettiğiniz teknik için ‘’evet bu teknik size uygundur’’ veya ‘’hayır bu teknik size uygulanamaz’’ gibi iddialı bir yanıt vermesi mümkün değildir. Her hasta için uygun ve gerekli olan tedavi yöntemi ancak muayeneyi takiben belirlenebilir ve her hastaya da, hastalığın derecesi nedeniyle, aynı tedavi yöntemi uygulanamayacağından, hangi ameliyat veya girişim yapılacağı bilgisi hasta ve yakınlarına ancak muayeneyi takiben verilebilir. Ameliyat önerilen bir durumda, daha deneyimli bir hekim ameliyata gerek duymayabilir veya ameliyat önerilmeyen bir durumda ise deneyimli bir hekim ameliyat ile daha kalıcı çözüm elde edileceğine karar verebilir. Ekibimize başvuran hastaların, % 35’i il dışından ve % 5’i de yurt dışından geldiğinden, bu hasta grubu için uygulamamızda bir değişiklik yapılmamaktadır. İl dışı veya yurt dışından başvuran hastalarda tetkik gereksinimi olduğundan 1-2 gün içinde tamamlanmakta, akabinde ameliyata alınmakta ve ertesi günde taburcu edilmektedir. Taburcu olduğu gün hastalarımızın büyük bir çoğunluğu yaşadıkları merkeze dönebilmektedir. Yanıtımızın konuya yeterince açıklık getireceğini umarım. Ekibimize muayene olmak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü
www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 20/09/2015 12:18 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1