Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makat fistülü için lazer ameliyatı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makat fistülü için lazer ameliyatı
Makat fistülü için lazer ameliyatı 8 Yıl, 5 Ay önce Karma: 1  
Sayın Dr. TAVİLOĞLU, 2010 ve 2013 senelerinde perianal apse oldum ve irin çıkarıldı. Şimdi anal kısmında apse oluştu. Aynısı geçen sene de olmuştu. Antibiotik iğneler yapılmıştı ve apse gitmişti. Şimdi de antibiotik ilaçlar alıyorum zayıfladı. Ama ben bıktım bu olaydan. Ameliyat olmak istiyorum. Sanırım fistul var. Ayrıca basur sorunumun olduğunu da düşünüyorum. Sizin kliniğinizde lazerle tedavi mümkünmüdür? Ameliyat ne kadar sürüyor ve ameliyatdan sonra ne kadar klinikte kalmam gerekiyor. Belki etik değil ama masraf ne kadar olur acaba bu teknikle?
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 780
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makat fistülü için lazer ameliyatı 8 Yıl, 5 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Birçok kez makat apsesi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-fistul-ve-makat-apsesi.html) sorunu yaşamanız, altta yatan bir makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-fistul-ve-makat-apsesi.html) varlığını düşündürür. Bu tür bir durumda, öncelikle detaylı bir makat muayenesi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-muayenesi.html), manyetik rezonans görüntüleme (www.hemoroiduzmani.com/180/arastirma-yontemleri/manyetik-rezonans-goruntuleme-endorektal-mr.html), kolonoskopi (www.taviloglu.com/endoskopi/kolonoskopi.html) vb. bazı tetkikler sonrasında ameliyat kararı alınır. Makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-fistul-ve-makat-apsesi.html) varlığında, hasta için uygun olan ameliyat tekniğine ancak muayene ve tetkikler sonrasında karar verilir. Makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html) ameliyatı; klinik şartlarında değil, hastane koşullarında ve anestezi (narkoz) altında gerçekleştirilmektedir. Ameliyat sonrasında, bir gün hastane yatışı olur ve iyileşme süreci ise uygulanan tekniğe göre değişkenlik gösterir. Muayene edilmeyen hiçbir hastaya, bir girişim yada ameliyat ile ilgili fiyat bilgisi verilemez. Hastanın muayenesi sırasında daha deneyimli bir hekimin, farklı bir ön tanısı ve bunu kesinleştirmeye yönelik ek tetkikler talebi olabilir ve bu şekilde hastalığın tanı ve tedavisi çok farklı bir boyuta taşınabilir. Özellikle, sizin gibi yurtdışından veya il dışından başvuran hastalarda maliyet bilgisi talebine sık olarak rastlamaktayız. Ancak, ekibimizin hasta profili % 35’i il dışından ve % 5’i de yurt dışından gelmekte ve sizin durumunuzda birçok hasta bulunmakta zaten. İkinci görüş almak için yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji - bağırsak ve makat hastalıkları (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren Taviloğlu Proktoloji Merkezi’nden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji Merkezi

Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi
www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Son Düzenleme: 07/11/2015 22:22 tarafından DrTaviloglu.

Cvp:Makat fistülü için lazer ameliyatı 8 Yıl, 4 Ay önce Karma: 1  
Merhaba. Size MRT yollasam CD içeriği. Acaba bakarak fikir bildire bilir misiniz?
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
graphgraph

Cvp:Makat fistülü için lazer ameliyatı 8 Yıl, 4 Ay önce Karma: 1  
Size tekrar geçmiş olsun. Ekibimiz sanal ortamda hastalara mesaj, CD, fotoğraf (resim) veya video ile tanı koymamakta, tedavi yöntemleri önermemekte, buna karşın sorunu olan kişileri tedavileri öncesinde doğru yönde yönlendirmektedir. Acil şifa dileğimle.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
graphgraph

EN ÜSTSayfa: 1