Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Anal apse ve fistül
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Anal apse ve fistül
Anal apse ve fistül 7 Yıl, 7 Ay önce Karma: 0  
Mrb hocam benim 3 4 ay once makatta sertlik devaminda perianal apse sikayetim oluştu. Bir doktora basvurdum krem verdi apseyi drene etmedi tabi o zaman apse oldgnu bilmiyordum. 1 ay sonra sikayetlerim artarak devam etti diskilama agrisi yok denecek kadar azdi ama apse den disari akinti basladi, baska bir doktora basvurdum apseyi drene etti ve ameliyat olman gerek sana hemen bi fistulogram yapayım dedi benim durumumda fistulogram tetkiginin gerekmedigini dusundugumden baska bir doktora daha basvurdum, mrg istedi. Mrg sonucum henüz cikmadi ama drene edilen abse bolgesinden 1 aydir surekli akinti ve erik büyüklüğünde sert sislik var. Suan agri sizi sikayetim hic yok yalniz bu sislik beni endiselendiriyor. Sisligin hemen yanindan kesi yapilmis olmasina ragmen bunum ici bosalmiyor. Acana bu sislik nedir. Ben ankaradan bir hastayım guvenebilecegim bir doktor bulamadim, sizin yardimlariniza ihtiyacim var
Ftmnc (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 30/08/2016 11:26 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Anal apse ve fistül 7 Yıl, 7 Ay önce Karma: 0  
Bu drene olmayan bolgede kist olusmus olabilir mi, ne sekilde bir tedavi süreci izlemeliyim, cok doktora gidip gorus aldim hicbirininki digeriyle uyusmuyor
Ftmnc (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Son Düzenleme: 30/08/2016 11:27 tarafından DrTaviloglu.

Cvp:Anal apse ve fistül 7 Yıl, 7 Ay önce Karma: 7  
Öncelikle, size geçmiş olsun. Yakın zaman önce, makat apsesi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html) nedeniyle ameliyat geçirdiğinizi ve halen devam etmekte olan makattan akıntı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...makattan-akinti.html) yakınmanız nedeni ile çok sayıda hekime muayene olduğunuzu ve farklı görüşler beyan edilmesi nedeni ile, ekibimizin görüşünü talep etmişsiniz. Bu tür bir durumda sanal ortamda size görüş beyan edlemez, talep edilen MRG tetkikinin sonucunu beklemeniz ve Ankara’daki ilgili meslektaşımızın önerilerine uymanız yerinde olur. Sorununuz için, Ankara’da Tıp Fakültesi, Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve özel sektörde değerli meslektaşlarımız ile çözüm bulabilmeniz mümkündür. Buna rağmen, yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz. Taviloğlu Proktoloji’nin; SGK, SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı gibi sosyal güvenlik kurumları ve özel sağlık sigortaları ile anlaşması yoktur.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph

EN ÜSTSayfa: 1