Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

6 sefer anal apse ameliyatı oldum sorun olurmu
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: 6 sefer anal apse ameliyatı oldum sorun olurmu
6 sefer anal apse ameliyatı oldum sorun olurmu 7 Yıl, 7 Ay önce Karma: 0  
Hocam iyi çalışmalar dilerim ben 2010 da izmire yerleştim arada geçen altı sene boyunca her sene anal apse şikayeti yaşıyorum ve bunların arası tam 1 sene oluyor 5 gün eksik ve yahut fazla oluyor ama yüksek ortalaması 1 sene benim iki sorum olacak ilki bu hastalık izmire yerleşince başıma gelmeye başladı işim gereği denizle aşır neşir oluyorum buranın özellikle foçanın denizindeki bir mikrop buna sebep olabilirmi veyahut burayla ilgili havası meyvesi bakterisi ile ilgili bir problem olabilirmi ikinci sorum ise 6 kere aynı yerden ameliyat oldum hep aynı noktada şişlik oluyor ve hep aynı ameliyat izinden boşaltım yapılıyor sürekli aynı yerin açılması istemsizce içimde bir korku meydana getirdi bu hastalık nüksetmeye devam ederse ve ben tekrardan ameliyat olup aynı yerin kesilmesi gerekirse bunun herhangi bir kötü durumu olurmu kanın durmaması yaranın kapanmaması gibi . İnanın hocam dokturumun bana söylemiş olduğu tedbirlerin hepsini yapıyorum tam 25 kilo verdim her banyomda en az 5 dakka oturma banyosu yaparım çok fazla ıkınmam tuvalette düzenli tuvalet alışkanlığı edindim kendime bu kadar dikkat etmeme rahmen tekrar nüksetmesi çok üzücü ve psikoloji bozucu bir sorun hocam, en son olduğum operasyonda ilk muaynede apse derinde olduğundan elle muaynede doktorlarım tespit edemediğinden transrektal us çekilerek apse yerinin belirlenmesini ve varsa fistül oluşumunun kontrolünü istedilerultrasonografide çekimimi uzman bir hocam yaklaşık 30 dakika boyunca detaylı bir şekilde yaptı fakat herhangi bir fistül yada sinüs traktına rastlamadığını belirtti ve bir rapor oluşturdu raporun fotoğrafını ekte size gönderdim herhangi bir fistülüm de yoksa bunun oluşum sebebi nedir sürekli neden olmaktadır ben ömür boyu bu hastalıkla boğuşacakmıyım bu konuda tavsiyeleriniz nelerdir . yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim.
Bir daha hastalığım nüksederse direk size muayne olup kesin bir sonuç almak istiyorum
Duyarfaik (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 02/09/2016 07:43 tarafından Duyarfaik.Sebep: Fotoğraf ekleme
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:6 sefer anal apse ameliyatı oldum sorun olurmu 7 Yıl, 7 Ay önce Karma: 7  
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1