Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makat fistülü EMAR yorumu
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makat fistülü EMAR yorumu
Makat fistülü EMAR yorumu 7 Yıl, 3 Ay önce Karma: 0  
Merhaba hocam ikiz hamilelik oncesi olusan hamilelikde ilac kullanimi sonrasi gecen ameliyttan snra tekrr olusup patlayan 2yildir aktif zaman zaman akiyor .cok dr gittim ilaclarla yollandim surekli enson gittigim dr ise emar istedi emar sonucum ekte ve sole perine soldan baslayip intersfrinkterik alana uzanan ve saat1 hizasinda analkanalla iliskili oldugu dusunulen 36mm uzunlukta fistul trakti izlendi .dr lar acik ameliyatla idrar kacirma ve gaz riskimin oldugunu lazerle halletmemin bu olasiliklari olmadgni soledi size gelmek istiyorum ama durumum nedir bilgi istiyorum
kiymet_yanik (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 31/12/2016 15:14 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makat fistülü EMAR yorumu 7 Yıl, 2 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Mesajınızda makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html) sorununuz nedeniyle MRG tetkiki uygulandığını belirtmiş ve ekibimizin rapor sonucunu yorumlamasını talep etmişsiniz. Üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz, sanal ortamda herhangi bir tetkikin sonuçları üzerinde yorum yapmamaktadır. Lütfen sizden bu tetkiki talep eden veya gerçekleştiren meslektaşlarımıza tekrar başvurun ve sorularınızı onlara yöneltin. İkinci görüş almak için, yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya ‘’bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi’’ (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz. Acil şifa dileğimle.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1