Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

lazer fistül ameliyatları hk.
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: lazer fistül ameliyatları hk.
#6100
lazer fistül ameliyatları hk. 4 Yıl, 7 Ay önce Karma: 0  
hocam iyi çalışmalar;

perine bölgemde deriye açılan fistülüm var.sürekli şiş ve ilhatap akıntısı var nerdeyse derim yara vaziyette.

mr çektirdim.

"sol anterolateralde transfinkterik seyirli fistül traktı izlenmekte olup,fistül traktı posteriorda intergluteal sulkus düzeyinde cilde doğru uzanım göstermektedir. eşlik eden belirgin koleksiyon alanı saptanmamıştır.fistül traktı komşuluğunda sol anterolateralde perine bölgesindek, yumuşak doku planları englame olarak izlenmekle birlikte,belirgin koleksiyon alanı izlenmemiştir.pelvik tabanı oluşturan diğer kas ve yumuşak doku planları doğaldır.

sağdaki iskioanal ve iskioanal fossa açık olarak izlenmiştir."

Ankarada yaşadığım için bilgi almadan direk karar vermem pek mümkün değil.

benim sonucuma göre lazerle fistül amelyatı olabilir miyim,bazı doktorlar iltihap olduğu için lazer tutmaz önce seton takılıp kurulması sonra asıl operasyonun yapılması görüşünde bazıları da direk lazer yapılabilir diyo.

Operasyonu size yaptırmam durumunda siz ne önerirsiniz,seton uygulaması kaslara zarar veriyor veriyor mu dışkı tutamama gibi bir riski var mı?
cancemden (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
 
#6101
Cvp:lazer fistül ameliyatları hk. 4 Yıl, 7 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Mesajınızda, size makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html) tanısı ile ameliyat önerildiğini belirtmiş ve ekibimizin MRG sonucunuza göre size uygun olan ameliyat tekniğini önermesini talep etmişsiniz. Üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz, sanal ortamda herhangi bir tetkikin sonuçları üzerinde yorum yapmamaktadır. Cerrahlar ameliyat öncesinde hastalarını ve yakınlarını, ameliyat tekniklerin farklılıkları, avantaj ve dezavantajları ve olası komplikasyon oranları, ameliyatın sonuçları ve vücutta oluşturacağı değişiklikler, ameliyat sonrasında gerekebilecek tedaviler ve eğer varsa ameliyatsız tedavi yöntemleri hakkında bilgilendirirler. Ameliyatların sonuçları; hastanın mevcut durumuna, olası risk faktörlerine, seçilen cerrahi yönteme, uygulanan merkeze, uygulayan cerraha, kullanılan araç, gereç ve teknolojiye göre değişkenlikler gösterebilir. Sosyal medya ve forum üyelerimizin % 65’i il dışı ve yurt dışı hastalardan oluştuğu için, bu hasta grubunda uygulamamızda bir değişiklik yapmamaktayız. Lütfen sizden bu tetkiki talep eden veya gerçekleştiren meslektaşlarımıza tekrar başvurun ve sorularınızı onlara yöneltin.

İkinci görüş almak için, yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya ‘’bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi’’ (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz. Taviloğlu Proktoloji’nin; SGK, SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı gibi sosyal güvenlik kurumları ile anlaşması yoktur. Acil şifa dileğimle.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1545
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
 
EN ÜSTSayfa: 1