Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makatımdaki akıntının sebebi nedir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makatımdaki akıntının sebebi nedir?
Makatımdaki akıntının sebebi nedir? 1 Yıl, 1 Ay önce Karma: 1  
Merhaba hocam. Ben ………………………………. tedavisi görüyordum. Tedavinin 4. Ayinda makatimda sari/turucu renkli bi akinti olusmaya basladi. İlk basta cok az ve nadir olurken 5. Ayima girerken (ilcaca devam etmedik rahatsizligimk soyleyince su an kullanmiyorum ) renk koyulasri su an reglimle birlikte artti ve kahveye donuk bir turuncu yagli sivi geliyor. Herhangi bi acima yok. Ateslenme ya da baska bir belirti de yok sadece akinti var. Herhangi bir sislik de hissetmiyorum. Sadece dun gece googleda biraz arastirdiktan sonra yanma gibi belirtiler okudum. Psikolojik olarak dun gece yanma hissettigimi dusunuyorum. Sebebi ne olabili? Hastanelerde randevu bulamiyorum. O yuzden gidemiyorum hastaneye. Ve hastaneye gidersem genel cerrahide bunun muayenesi nasil yapilir?
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makatımdaki akıntının sebebi nedir? 1 Yıl, 1 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Makattan iltihap veya sümüksü bir sıvı gelmesine, makat akıntısı adı verilir. Makattan akıntı: makat fistülü ve makat apsesi, kıl dönmesi, enfeksiyonlar (bakteri, parazit), hemoroid, makat sarkması, makat çatlağı, makat siğili, cinsel temasla bulaşan hastalıklar, proktit, dışkı kaçırma, soliter rektal ülser sendromu, makat kanseri, villöz adenom, iltihabi bağırsak hastalığı, vb. çeşitli nedenlerle olabilir. Bulunduğunuz bölgede bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız yararlı olur. Yalnız proktoloji veya ‘’kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri’’ konularında, İstanbul’da kendi kliniğinde hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda, (0530) 326 06 96 veya (0212) 219 84 84 no’lu telefonları arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

www.taviloglu.com
www.youtube.com/drtaviloglu
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com/
www.hemoroiduzmani.com
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
www.linkedin.com/in/drtaviloglu
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1