Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makatta catlak
Makatta catlak 14 Yıl, 6 Ay önce Karma: 0  
Merhaba korhan bey

uzun yıllardır devam eden şikayetim ile ilgili gecen hafta sonu doktor a gittim doktor beyin teşhisi makatda çatlak oldu. şikayetimi özetlemem gerekirse 10-15 yıldır ara ara devam eden tuvalet sırasında kanama son zamanlarda da buna eklenen kaşıntı ve hemaroid gibi dısa doğru gelişen ele gelen bir doku. doktor bey muayene etti ve benim sandığım gibi sorunun hemoroid değil çatlak olduğunu her seferinde vucudun iyileşme için çalıştığını ve buna bağlı olarak ele gelen dışa doğru gelişen bır kısmın oluştuğunu iletti. ve sorunun ameleyat ile çözülebileceğini iletti. ben tam karar veremedim bu şekilde devan edebilirmi sorunum artarmı ne ile karşılaşırım dedim kendisi böyle yaşamanın herşeyden önce sağlıklı olmadığını ayrıca estgetik olmadığını ve enfeksiyos riski oluşabileceğini iletti yeme alışkanlığından bahsetti sizden bir görüş almak istedim. vereceğiniz bilgi için şimdiden teşekkür ederim.
mehmetgulerce (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makatta catlak 14 Yıl, 6 Ay önce Karma: 7  
Aktardığınız bilgilerden anlaşıldığı üzere sizde kronik anal fissür veya makat çatlağı sorunu var. Bu tür makatta çatlak sorunu olan hastalar yıllarca bunu muhafaza edip kendilerinde sizde olduğu gibi hemoroid veya basur olduğunu zannederler, ama aslında bu makatta çatlaktır. Burada www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...liyatsiz-tedavi.html linkinde belirtilen sıra ile sizde tedavinin yönetilmesi bence uygundur. Size mevcut makatta çatlak sorununuz için başlangıçta Botoks tedavisi ve başarılı olmazsa ameliyat yapılması bence uygun olacaktır.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü
www.makattacatlak.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1900
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1