Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

iyileşmeyen anal fissür ve Erektil Disfonksiyon
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: iyileşmeyen anal fissür ve Erektil Disfonksiyon
iyileşmeyen anal fissür ve Erektil Disfonksiyon 5 Yıl, 10 Ay önce Karma: 0  
Hocam 6-7 aydır sıkıntıma çözüm bulamıyorum, açıkcası durumu tamda anlayamıyorum , şu şekilde ben 22 yaşında Fitness ve body sporcusuyum, 7 aydır anal fissürüm var , makatımın iç sol kısmında bıçak keser gibi bir acı var,özellikle kaslarım sıkıldıgında acı hissi artıyor , hocam bir diger sorun ise şu anal fissürüm oldugundan beri ereksiyonumda azalma var , şiddetinde , sertliğinde , ayrıca sabah sertleşmelerimde kayboldu , makattan pelvik bölgeye doğru bir sertlik hissi yaşyorum spazm gibi, farklı farklı genel cerrahlara gittim , ilginçtir birisi iyileşmiş dedi proctolog diye krem verdi sürdüm geçmedi,aylar sonra yine gittim , yine baktı fissür var dedi tekrar proctolog verdi , yine geçmedi , anlamadıgım nokta ise internetten araştırdıgıma göre bu ilaç hemeroid kremi , neden ısrarla bunu veriyorlar anlamıyorum, zaten iyileşmede sağlayamadım , erektil disfonksiyon için ürolojiye gittim , hiçbir sorun yok dedi. açıkcası bende damarsal bir sorun oldugunu düşünmüyorum , makattan geldiğine eminim , ayrıca hocam 4 kere genel cerraha gittim 4 üde Rektal tuşe yaparken Fissür olan yere temas ettiklerinde penisimin sünnet derisinin içine gömüldüğünü fark ettim , zaten erektil disfonksiyon şikayetimde benzer bununla , hocam düzgün besleniyorum sporcuyum mekik hareketleri vs düzenli yaptıgımdan Kabız değilim , sıkıntı çekmiyorum , ama yaptıgımız egzersizlerde çok ıkınyoruz bu sebeple mi iyileşmiyor anlamıyorum hocam , Siz nasıl tedavi önerirsiniz hocam , Botox yaptırırsam sporum fissürün iyileşmesine engel olurmu ? teşekkür ederim hocam şimdiiden
ekccc (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1