Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

anal fissur ve anal kriptit apse suphesi
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: anal fissur ve anal kriptit apse suphesi
anal fissur ve anal kriptit apse suphesi 3 Yıl önce Karma: 0  
hocam merhaba, 6 aydir anal fissur sikayetim var tam 1 hafta once asiri ikinma ve sert gaita cikisi sonucu normalden cok daha fazla kan geldi. bir sonraki gun 37.5lara cikan atesim oldu ve atesim 1 haftadir devam ediyor usuyip terliyorum. bircok genel cerraha gittim atesi dert etmememi atesin fissurle alakasi olmadigini soylediler ve anoskopi yapmadilar. ben anal kriptit olmasindan veya apse gelismesinden cok korkuyorum. istanbulda yasasam ilk size gelirdim ama caresiz kaldim.. bu ates anal kriptite bagli olabilir mi? bunun icin antibiyotik ismi verebilir misiniz? cok tesekkur ederim
aylinerdicc (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:anal fissur ve anal kriptit apse suphesi 3 Yıl önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Ekibimiz sanal ortamda bir hekimin tanısının doğruluğu, bir tetkikin, ilaç, tedavi veya ameliyatın gerekliliği yada etkinliği, mevcut yakınmada altta yatan sorunlar, vb. konularda yorum veya ön görüşme yapmamaktadır. Bu tür bir durumda, farklı bir hekimin sanal ortamda görüş bildirmesi uygun olmadığı gibi, bazı durumlarda işleri daha karmaşık hale getirebilir. Bu soruyu, ekibimiz yerine tanıyı koyan hekime yöneltmeniz gerekir. Tanı ve tedavi ile ilgili herhangi bir şüpheniz olması durumunda, doğru yaklaşım farklı bir hekime ikinci görüş almak amacı ile muayene olmaktır. Bulunduğunuz bölgede bir Tıp Fakültesi veya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne başvurmanız uygun olur.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1