Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makat çatlağı için tavsiye
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makat çatlağı için tavsiye
Makat çatlağı için tavsiye 1 Yıl önce Karma: 1  
Hocam merhabalar kabız olmuştum çok fazla zorladım kanama oldu yara olduğunu hissediyorum tuvalete çıkmaya korkuyorum ……………………………………, …………………………………… ve …………………………………… kullanmaya başladım ne tavsiye edersiniz acaba doktora gitmek istemiyorum artık kabız olmasam bile kanamam oluyor her ay kaç çeşit doktora gittim koloniskopi oldum hepsi birşey olmadığını söyledi çatlak olduğunu söyledi sadece bir doktor ve bu ilaçları vermişti 5-6 ay önce ne tavsiye edersiniz acaba
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makat çatlağı için tavsiye 1 Yıl önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Muayene edilmeyen bir hastaya, bir mesaj, fotoğraf, video, telefon görüşmesi, vb. yöntemlerle sanal ortamda, herhangi bir diyet, tetkik, ilaç, takviye, uygulama, girişim, yada tedavi yönteminin önerilmesi veya onaylanması uygun değildir ve kanunla yasaklanmıştır. Bulunduğunuz bölgede bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız yararlı olur. Yalnız proktoloji veya ‘’kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri’’ konularında, İstanbul’da kendi kliniğinde hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda, (0530) 326 06 96 veya (0212) 219 84 84 no’lu telefonları arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

www.taviloglu.com
www.youtube.com/drtaviloglu
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com/
www.hemoroiduzmani.com
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
www.linkedin.com/in/drtaviloglu
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1