Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

anal fissür amaliyatım
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: anal fissür amaliyatım
anal fissür amaliyatım 14 Yıl, 2 Ay önce Karma: 0  
merhaba doktor bey tekrar rahatsız ettim ama ozur dilerim 3 buçuk yıl once anal fissür rahatsızlığı geçirdim yaklaşık bir haftadır yeniden nüksetti sanırım 3 yıl onceden kalan memeler hala duruyor biri buyuk kocaeli unv hast gititm doktor kolonoskobi isedi yırtık var dedi klonoskobiden korkuyorum yaptrmalıyyım doktora ters ilşkiye girdğim için olabilrmi dedim bundan dolayı nuksetti sanırım amalyat olmam kaçınlmaz çünki o memede alınsın istıyorum temzlk açısndan sıkıntı çekıyorum son sorumda okuduklarıma göre emin ellerde tecrubeli doktora yaptrın denlıyorum benim ssk çalşanıyım maddi açıdan çok çok iyi değlim ama az miktar vereblrim unversite hastanesi güvenlir olurmu orada arştrma gorevlisi doktor baktı amalyatı omu yapar ne kadar tecrebliidr bilmıyorum yoksa başka biyeremi yaptrmalıyım cvplarsanız sevinirm bu knouda bilgi alacak bir tanıdığım yok
bekir82 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 4
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:anal fissür amaliyatım 14 Yıl, 2 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun, yazdıklarınızdan sizde muhtemelen makat yolu ile bir cinsel ilişki sonrasında şiddetlenen bir makat çatlağı (anal fissür) belirlendiği anlaşılıyor. Gerek kendi cinsi ile (homoseksüel ilişki) ve gerekse de karşı cins ile (heteroseksüel ilişki) gerçekleşen makat yolu ile cinsel ilişki sonrasında sık olarak makat çatlağına rastlanır. Burada sıklıkla, tedavi öncesinde sizi tedavi edecek doktor tarafından kolonoskopi istenilir. Tıp Fakültesinde güvenle ameliyat olabilirsiniz, ama kime ameliyat olmanız gerektiği konusunda size yardımcı olabilmem mümkün değil, zira bunu sizin belirlemeniz gerekir.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü
www.makattacatlak.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1900
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1