Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

İç Çamaşırında Kan Lekesi
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makattan Kanama hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: İç Çamaşırında Kan Lekesi
İç Çamaşırında Kan Lekesi 10 Yıl, 7 Ay önce Karma: 0  
Hocam merhaba,
Yaklaşık bir yıl önce iç çamaşırımda makat bölgesinde kırmızı renkli 1cm,2cm çapında kan lekesi gördüm.Genel Cerrahi ye gittim, makattan kontrol etti ancak bir şey yok dedi.Bir krem verdi , az çatlak var ondan olabilir düşüncesi ile bu kremi kullandım. Ancak geçen zaman içerisinde bu kan lekeleri ara ara devam etti, son bir aydır da hemen hemen her gün kilotta bu bahsettiğim kan lekesi görülüyor. Kabızlık sıkıntısı yaşıyorum , işlerimden dolayı çok düzenli beslendiğimi söyleyemem. Nasıl davranmalıyım ? Öneriniz nedir, bu kan lekesi hangi hastalığa delalet olabilir ?Şimdiden cevabınız için teşekkür ederim.
zhazirbulan (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 16/08/2013 15:02 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:İç Çamaşırında Kan Lekesi 10 Yıl, 7 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Makattan kanama (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...makattan-kanama.html) ve kabızlık (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ik-konstipasyon.html) yakınmaları ile muayene olduğunuz meslektaşımız tarafından makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-catlak-anal-fissur.html) tanısı almışsınız ve tedavi amacı ile bir makat kremi (www.hemoroiduzmani.com/127/cerrahi-disi-tedaviler/merhemler.html) önerilmiş. Ancak, yakınmalarınız halen devam ettiğini belirtmişsiniz. Sorununuz sadece makat çatlağı ise ameliyatsız (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-catlak-anal-fissur-icin-ameliyatsiz-tedavi.html) ve ameliyatlı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html) tedavisi mümkündür. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, sanal ortamda, herhangi bir tetkik, ilaç yada tedavi yöntemi önermiyorum veya tanı koymuyorum. Sizin bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız gerekir. İkinci görüş almak için, kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) alanında hizmet veren ve tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimize muayene olmak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1