Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makatta şişlik, pembe renkte kanama ve ağrı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makattan Kanama hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makatta şişlik, pembe renkte kanama ve ağrı
Makatta şişlik, pembe renkte kanama ve ağrı 9 Yıl, 3 Ay önce Karma: 1  
Hocam iyi aksamlar,
Rahatsizligimla ilgili bir sorum olacakti.
Gecen hafta genel cerrah uzmanina gorundum, buyuk abdestime cikarken zorluk yasiyordum, .................................. adinda bir krem verip gonderdi kullanmaya basladim, fakat 5 gun oldu bic bir ilerleme goremedim. Aksine makatimda pembe renkli bir sislik olustu ve dun patlayarak pembe renkte kanadi. Buyuk abdestimi yaparken rahatlama olmasi gerekirken hala sorunum devam ediyor, makatim sanki daralmis gibi, gece uykumdan uyandiran kramplar giriyor.
Sorunu nasil cozebilirim?
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 780
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makatta şişlik, pembe renkte kanama ve ağrı 9 Yıl, 3 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun, bir hafta önce bir meslektaşımıza muayene olduğunuzu ve önerilen tedaviye rağmen dışkılama zorluğu (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/diskilama-guclugu.html), makatta şişlik (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../makatta-sislik.html), makattan kanama (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...makattan-kanama.html) ve makatta daralma (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-darligi.html) gibi yakınmalarınızın devam ettiğini belirtmişsiniz. Sanal ortamda bir hekimin tanısının doğruluğu, bir tetkikin, tedavi veya ilacın gerekliliği yada etkinliği gibi konularda yorum veya ön görüşme yapmıyorum. Bu tür bir durumda, farklı bir hekimin sanal ortamda görüş bildirmesi uygun olmadığı gibi, bazı durumlarda işleri daha karmaşık hale getirebilir. Bu soruyu, tanıyı koyan hekime yöneltmeniz gerekir. İkinci görüş almak için, kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) alanında hizmet veren ve tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimize muayene olmak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz. Acil şifa dileğimle.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1