Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Hodgkin hastasında makattan açık renkli kan geliyo
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makattan Kanama hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Hodgkin hastasında makattan açık renkli kan geliyo
Hodgkin hastasında makattan açık renkli kan geliyo 1 Yıl, 8 Ay önce Karma: 1  
Hocam merhaba soruları cevapladiginizi gördüğüm için ben de yazmak istedim. Hocam bana geçen ekimde Hodgkin Lenfoma teşhisi konmuştu , 6 aylık 6 kür bir kemoterapi tedavisi sonrası PET temiz çıktı , şimdi 3 aylık kontrollerim başlayacak , Eylül ayında ilk kontrole gideceğim. Hocam konu hassas olduğu için bahsetmemistim kimseye ama doktora başvurulması gerektiğini okuduğum için sormak istiyorum : Benim arada (araya bazen haftalar giriyor , öyle sık değil yani) büyük abdest sonrasında (sırasında degil) makatımı peçete ile temizlemek istediğim zaman peçeteye açık renkli kan geliyor , ben bunu orayı peçete ile fazla tahrip etmeme bagliyor idim ama elbette doktorlarımız bunun sebebini bilebilir. Bunun için genel cerrahi servisine başvurmalı mıyım , siz ne dersiniz , cevaplarsanız müteşekkir olurum.
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Hodgkin hastasında makattan açık renkli kan geliyo 1 Yıl, 8 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Mevcut sorunu mutlaka takip ve tedavisi altında olduğunuz Onkoloji Uzmanı’na açmanız ve kendisinin yönlendireceği Genel Cerrahi ve / veya Gastroenteroloji Uzmanı’na muayene olmanız gerekir. Acil şifa dileğimizle.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

taviloglu.com
www.youtube.com/drtaviloglu
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com/
www.hemoroiduzmani.com
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1