Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

sayin taviloglu merhabalar. be...
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: sayin taviloglu merhabalar. be...
sayin taviloglu merhabalar. be... 14 Yıl, 6 Ay önce Karma: 0  
sayin taviloglu merhabalar.
benim sorunum yaklasik 3 ay once yemek yeme istegiyle basladi...yemek yiyordum ama tuvalete gidemiyordum gitsemde cok az bir sekilde yapip cikiyordum ...gaita suluydu...benim ne midemde ne yanma nede eksime yoktur..hic bir tarafimda agrimada yok...ama kabiz gibiyim ...bende doktora gittim elle muayene etti ve ibb dedi baskada birsey demedi...ilacla gecebilecek birsey dedi...dicetel isimli ilac rennie duo verdi diceteli 3 ay kullan dedi.bende yemek yiyip fazla miktarda karnimda bulunan gaitadan dolayi bekunis ilaci ictim ama yine ayni yiyorum ama tam anlamişyla tuvalet sorunum var cok az bir sekilde yapip cikiyorum..su an 3 ay gecti ve ben halen kabizim desem dogru olur psikolojimde etkilenmeye basladi artik...yani su surekli yemek yeme istegimde hic gecmedi...sizce bendeki sorun nedir...tesekkur ederim sizlere
engin (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 0
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Öncelikle geçmiş olsun. Bu akt... 14 Yıl, 6 Ay önce Karma: 7  
Öncelikle geçmiş olsun. Bu aktardığınız bilgiler size tanı koymak için asla yeterli değil. Size öncelikle bir Gastroenteroloji Uzmanı'na muayene olmanızı öneririm. Muhtemelen size endoskopi önerecektir.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü
www.barsakcerrahisi.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1907
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1