Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

rektum ca
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: rektum ca
rektum ca 13 Yıl, 5 Ay önce Karma: 0  
İYİ GÜNLER HOCAM ,ANNEM YAKLAŞIK 1,5 AY ÖNCE REKTUM CA TANISIYLA MAKATIN 3CM YUKARISINDA BİR TÜMÖR SEBEBİYLE LOW ANT.REZ. AMELİYATI OLDU.ÖNCESİNDE KEMORADYOTERAPİ GÖRMÜŞTÜ.(1 AY)AMELİYAT BAŞARILI GEÇTİ DENİLDİ PATALOJİ SONUCUNDA TÜMÖRÜN MUSCULARİS PROPRİYA A KADAR GELDİĞİ FAKAT ORAYI AŞMADIĞI LENFLERE VE HİÇ BİR ORGANA SIÇRAMADIĞI YANLIZCA REAKTİF 8 ADET LENF NODU OLDUĞU İÇİN HERAN HASTALIĞIN NÜKSEDEBİLECEĞİNİ BLİRTTİLER FAKAT BİR DAHA KEMOTERAPİYE GEREK YOK DEDİLER.BİZ TABİ ÇOK SEVİNDİK FAKAT AMELİYATTAN SONRA ANNEM BİR TÜRLÜ DÜZELMEDİ SÜREKLİ TUVALETE GİDİYOR.GÜNDE YAKLAŞIK 20 KERE HER GİTTİĞİNDE KEÇİ PİSLİĞİ KADAR YAPIP HER 10 DAK. BİR TEKRAR GİDİYOR.SÜREKLİ TUVALETE GİTME İHTİYACI VAR. SANCILAR İÇİNDE DOKTOR ENFEKSİYON,ABSE OLAMDIĞINI TOMOGRAFİSİNİN TEMİZ ÇIKTIĞINI SÖYLEDİ.ANNEMİN BU DURUMU DÜZELİR Mİ ALLAH AŞKINA BİR CEVAP VERİN. BELKİ KENDİ DOKTORUNUZA SORUN DİYECEKSİNİZ AMA O BU DURUMU İZAH EDEMEDİĞİNİ BU KADAR SIK GİTMESİNİ ( 1 AY GEÇMESİNE RAĞMEN )ANLAM VEREMEDİĞİNİ ANCAK İSHAL OLURSA BÖYLE OLACAĞINI SÖYLÜYOR.ANNEM DE İSHAL DEĞİL. SİZCE DE BU ANLAMSIZ MI?BUNDAN SONRAKİ HAYATI BÖYLE Mİ GEÇER LÜTFEN BİR FİKİR VERİN BİZ DOKTORUMUZUN AĞZINDAN BİR ŞEY ALAMIYORUZ HA BİRE BİZE ARTIK BU HASTALIKLA YAŞAMYI ÖĞRENİN DİYOR. ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER.
sitare (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:rektum ca 13 Yıl, 5 Ay önce Karma: 1  
Bu yazdığınız bilgilerin ışığında bu kadar komplike bir durumda size sanal ortamda bir yorum yapabilmek mümkün değil. Bağırsak cerrahisi (Kolorektal Cerrahi) ile uğraşan bir hekimden ikinci bir görüş almanız yararlı olabilir.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Uzmanı

www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.barsakcerrahisi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph

Cvp:rektum ca 13 Yıl, 5 Ay önce Karma: 0  
hocam peki genel olarak bu tür ameliyatların sonunda dışkılama düzeninde benim anlattığım gibi şeyler hiç görülmüyor mu? en azından bu konuda genel olarak yorum yapamaz mısınız?
sitare (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph

EN ÜSTSayfa: 1