Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

rektum polipleri
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: rektum polipleri
rektum polipleri 13 Yıl, 4 Ay önce Karma: 0  
iyi akşamlar korhan bey.ben mersinden yazıyorum. babamda iki yıl önce kabızlık oldugu zaman hafif bir kan gelme durumu olmuştu. 4ay önce genel cerrahta kolonskopi (galiba adı) yapıldı ve orda hafif bir yara gözüktüğü söylenip biobsi alındı. biopsi temiz huylu geldi. doktor ilaç verdi ama geçmedi 2 ay sonra tekrar kolonoskopi yapıldı bu sefer cerrahi müdahele ile oranın alınmasına karar verildi. ama makat yakın olma durumundan dolayı yeri zor diye yine parça alındı. bu sefer kötü huylu geldi. genel cerrah stoma takılcagını yada ışınla küçülürse stomaya gerek kalmıcagını söyledi. bizde hemen en yakında bulunan adana başkent onkoloji hastanesine yöneldik. burda tüm tetkitler yapıldı.1.5 cm capında makata 4.5 cm yakınlıkta oldugu çıktı. makata yakınlıgı nedeniyle ışın ve kemoterapi ile %10 küçülme şansı verildi. bizde bu şansı degrlendirmek istedik. 6 haftalık kemoterapi ve ışın tedavisi uygun görüldü ve şuan 3. haftamız. ama yinede uygulanan tedavi konusunda şüphede kaldık. ben yapılan tetkitlerin kopyalarınıda ekliyorum lütfen acil olarak bize dönebilirmisiniz.!!! geri dönüşü olmayan kalıcı hasarlardan korunmak adına yapılcak başka yollar varsa bizi yönlendirmeniz konusunda yardım istiyoruz. şimdiden çok teşekkür ederim korhan bey.
loreena (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 26/01/2011 19:54 tarafından loreena.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:rektum polipleri 13 Yıl, 3 Ay önce Karma: 1  
Size çok geçmiş olsun. Web siteme üye olurken de belirtildiği gibi, ben etik kurallar gereği başka bir hekimin tedavisi altında olan hastalara sanal ortamda yorum yapmıyorum. Lütfen tedavinizi düzenleyen meslektaşım ile irtibata geçiniz. Acil şifalar dilerim.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Uzmanı

www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.makatkanamasi.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1