Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

rektum ca
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: rektum ca
rektum ca 13 Yıl önce Karma: 0  
hocam babam rektum ca tümör 7 santim ve önce kemoerapi ve radyoterapi yapılacak 6 hafta sonra ameliyat dediler..patolojide iyi differensiyel kanser sonucu geldi ve pet sonucunda metastaz olmadığı söylendi pazartesi kemoterapi ve radyoterapi bşlayacak ancak bugun son verilen başka bir sonuç daha ladık kafamız karıştı..toraks aksiyal bt incelemesi sonucçları şöyle:trekea orta hatlıdır trkea ve ana bronşların çapları normal lümenleri açıktır.mediasten genişliği ana vasküler yapıların çapları vre kalbin boyutları normaldir.aortkopulmoner pencerede ve pretrakeal bölgede çapı 1cm i geçmeyen birkaç adet lenf nodu izlenmektedir.akciğerin parankim alanlarında nodüler kitlesel lozyon .infiltrasyon veya konsolide alan veya plevral effüzyon izlenmedi...acaba bu sonuçlar petten farklı bie anlam ifade ediyor mu ? babam 59 yaşında ve 30 yıldır sigara kuallnıyor .saygılar
armagan (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:rektum ca 13 Yıl önce Karma: 1  
Öncelikle, geç yanıt verdiğim için kusura bakmayın, zira laptop’um çalındığı için bu durum meydana geldi. Babanıza çok geçmiş olsun. Web siteme üye olurken de açıkça belirtildiği gibi, ben başka bir hekimin tedavisi altında olan hastalara yorum yapmıyorum. Babanız hayli komplike bir hasta olduğundan, ancak kendi doktorları bu konuda size yanıt verebilirler. Ancak, rektum kanseri ile ilgili detaylı bilgileri www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html linkinde bulabilirsiniz ve kanser ameliyatı ile ilgili bilgilere ise www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kanser-a...anser-cerrahisi.html linkinden ulaşabilirsiniz. Babanıza acil şifalar dilerim.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Uzmanı

(0530) 326 06 96
www.taviloglu.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.barsakcerrahisi.com
www.robotcerrahisi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 06/05/2011 21:14 tarafından .
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1