Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

bağırsak
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: bağırsak
bağırsak 13 Yıl önce Karma: 0  
İyi günler hocam,
Üç gün önce karnımda biraz şişkinlik vardı, dikkat etmeden aniden çömelip yere oturduğumda bi baskı oldu bağırsaklarımda karnımda, hemen ayağa kalktım, ağrı falan olmadı, bununla bağlantılımı bilmiyorum ama 3-4 saat sonra hafif karın ağrısıyla ishal oldum, bu durumdan sonra ara sıra bağırsaklarımda hafif gaz kırampları oluyor kasık bölgesine doğru, apandisimin olduğu yer ile sol tarafıma doğru, çömeldiğimde sıkışan yerde, sanki biraz gaz birikmiş o bölgede kendiliginden gitmiyormuş gibi,
sabahları uyandığımda hissediyorum (tuvaletime normal çıktım diğer gün, ağrıda yok). hafif egzersiz yapmaya çalışıyorum, elimle ovalıyorum yere çömelip kalkıyorum, hafif ezilmiş geçici bişeydir diye düşündüm ama aradan bikaç gün geçip düzelmeyince moralim çok bozuldu bağırsaklarıma bişeymi oldu düğümlendimi yapıştımı diye panikledim, önemli birşey olabilirmi? geçici bir durummudur? negibi belirtiler verirse nasıl bir yol izlemeliyim? cevaplarsanız çook sevinirim,

iyi çalışmalar...
butters (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:bağırsak 13 Yıl önce Karma: 1  
Yakınmalarınız karın içinde bağırsakları huzursuz eden birçok nedenle olabilir. Başlangıçta bir İç Hastalıkları Uzmanı’na muayene olmanız iyi olur, meslektaşımız sizi yönlendirecektir.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Uzmanı

(0530) 326 06 96
www.taviloglu.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.barsakcerrahisi.com
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1