Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Karnın sağ tarafında ağrı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Karnın sağ tarafında ağrı
Karnın sağ tarafında ağrı 12 Yıl, 12 Ay önce Karma: 0  
Merhaba Hocam,
Karınımın sağ tarafında bir ağrı var, barsaklarımın olduğu yerde gibi. Gastroentroloji bölümüne gittim ultrason tetkiki istendi. Ultrasonda karaciğerimde bir kitle lezyonu görüldü. Fokal nodüler hipeplazi ya da atipik hemanjiom lehine yorumlandı. Daha sonra BT çekildi onda da atipik hemanjiom? şeklinde yorumlandı. atipik denmesi ve soru işareti olamsı nedeniyle ben bir başka radyoloji uzmanına da ultrasonla gösterdim. O ise fokal nodüler hiperplazi dedi. Tüm doktorlar korkulacak bir durum olmadığını söylediler ayrıca. Ama benim karnımdaki ağrı yaklaşık 10 gündür geçmedi. Bu ağrı karaciğerle mi ilgilidir yoksa başka bir nedeni olabilir mi? sizin öneriniz nedir?
nceylan (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Karnın sağ tarafında ağrı 12 Yıl, 11 Ay önce Karma: 1  
Web siteme üye olurken de açıkça belirtildiği gibi, bir hekimin tedavisi altında olan hastalara hiçbir zaman sanal ortamda yorum yapmıyorum. Aynı şekilde, etik ve hukuki kısıtlamalar nedeniyle, tetkik sonuçları üzerinde yorum yapmıyorum veya tedavi yöntemleri önermiyorum. Bu web sitesinin amacı, sorunu olan kişileri tedavileri öncesinde doğru yönde bilgilendirmektir. Lütfen kendi hekiminize başvurun veya farklı bir hekime muayene olarak ikinci görüş alın.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Uzmanı

(0530) 326 06 96
www.taviloglu.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.barsakcerrahisi.com
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph

Cvp:Karnın sağ tarafında ağrı 12 Yıl, 11 Ay önce Karma: 0  
Bir hekimin tedavisi altında olmasaydım da sanal ortamda yorum yapıyor olmanız söylediğiniz gerekçelere göre doğru değil. Kendi hekimimden net bir sonuç alamadığım için yardımcı olabileceğinizi düşünmüştüm.
nceylan (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph

EN ÜSTSayfa: 1