Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Ülseraktiv Kolit
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Ülseraktiv Kolit
Ülseraktiv Kolit 12 Yıl, 9 Ay önce Karma: 0  
Sayin hocam ben almanya frankfurt,ta ikamet eden sekiz senedir kronik darm enzundung teshisi kondu.ulseraktif kolit.hocam bende makata bes santim hafif kizariklik oldugunu soyledi doktorum ilac olarakta sadece ............ fitilini kullaniyorum baska bir ilac tedavisi vermiyor. benim sikayetlerim,isal yok zayiflama yok aksine cok kila aldim.ates olmuyor.sadece itihab maktta oldugu zaman halsizlik sikayetim oluyor. istahsizlik olmuyor.karnimda siskinlik oluyor.bukotrole alti yedi aydakontrole gidiyorum.homorid problemim,de var. bazen sol kasigimda kramf girmesi anlik bir sey oluyor.doktorum sadece aci ve stres,ten uzak dur dedi.buhastaligin baska tedavi ve ilaci varsa lütfen size,de randevu alip muayne olmak isterim.hocam sizden gelen cevap neticesinde harekete gecip randevu isticem.
hocam tam alti ay bu dertten kurtuldum derken iki haftadir yine basladi.bu arada fitilide kullanmadim.
hocam saygilar.cevabinizi bekliyorum.hocam lutfen acil cevabinizi bekliyorum.
Nezaket71 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 07/08/2011 03:03 tarafından .
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Ülseraktiv Kolit 12 Yıl, 9 Ay önce Karma: 1  
Geçmiş olsun, ülseratif kolit (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...eratif-kolit-vb.html) uzun dönem tedavi gerektiren bir iltihabi bağırsak hastalığıdır. Bu hastalığın tedavisi Gastroenteroloji Uzmanları tarafından gerçekleştirilir. Benim görevim, ilaç tedavisine yanıt vermeyen durumlarda Gastroenteroloji Uzmanı tarafından ameliyat kararı alındığında devreye girmektir. Bu nedenle, sizin bana muayene olmak yerine yapmanız gereken Almanya’da oturduğunuz yöreye yakın deneyimli bir Gastroenteroloji Uzmanı veya kliniğinde takibe girmektir, özellikle Frankfurt’ta birçok üniversite hastanesi olduğundan bu konuda zorluk çekmemeniz gerekir. Bu konu Hausarzt türü bir hekimle çözebileceğiniz bir durum değildir.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

(0530) 326 06 96
www.taviloglu.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/drtaviloglu
www.youtube.com/hemoroiduzmani
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1