Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

inflamatuvar bağırsak hastalığı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: inflamatuvar bağırsak hastalığı
inflamatuvar bağırsak hastalığı 12 Yıl, 8 Ay önce Karma: 0  
merhabalar,karnımda özellikle göbek çevresi(daha çok üstü) ve karın sağ alt kısmında kramp ve ağrılarım var(idrar yaparken ve ıkınırken sağ alt kısım çok ağırıyor)sadece yüzeyel karın duvarı ultrasonu çektiler ve karın duvarı zedelenmesi dediler, kas gevşetici içiyorum ama 1 hafta oldu şikayetlerim geçmedi kan değerlerim WBC YÜKSEK SEDİM YÜKSEK SODYUM DÜŞÜK hafif kabızlık ve gaz sancımda var bazen üşüme ve titremeler de oluyor doktorun koyduğu teşhis beni tatmin etmedi ve bu rahatsızlığı daha önce birkaç kez yine yaşadım çok halsiz ve mutsuzum yaşamımı çok etkiliyor karnımda şiş ve gergin internette sizi görünce çok sevindim ve yardımcı olabileceğinizi düşündüm acaba bağırsak hastalığım mı var? ne yapabilirim? her sabah geçecek diye uyanıyorum ama ağrılar belime de vurmaya başladı lütfen yardım eder misiniz.şimdiden teşekkürler.....
fundas (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:inflamatuvar bağırsak hastalığı 12 Yıl, 8 Ay önce Karma: 1  
Bu web sitesinin amacı, üyelik aşamasında da açıkça belirtildiği gibi, hiçbir zaman sanal ortamda tetkik sonuçları üzerinde yorum yapmak değil, sorunu olan kişileri tedavileri öncesinde doğru yönde bilgilendirmektir. Bu tetkiklerin ne amaçla istenildiği bilemeyeceğimden, yorumu benim değil, tetkiki isteyen meslektaşımın yapması gerekir. Muayene olduğunuz hekimin açıklamaları ile tatmin olmamış olmanız zaten ikinci hekim görüşü almanız gerektirir. Öncelikle, bir İç Hastalıkları Uzmanı veya Gastroenteroloji Uzmanı'na mauyene olmanız yerinde olur. Acil şifa dileğiyle.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

(0530) 326 06 96
www.taviloglu.com 
www.genelcerrah.com 
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.barsakcerrahisi.com
www.dailymotion.com/DrTaviloglu 
www.youtube.com/drtaviloglu
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 23/08/2011 16:52 tarafından .
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1