Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Bağırsak İntabi
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Bağırsak İntabi
Bağırsak İntabi 12 Yıl, 7 Ay önce Karma: 0  
benim eski esimde barsak intabi icin ameliyat oldu ve kisa süre icinde tekrarladi icin birde siz cok deyerli prof.dr.korhan tavliogluna basvurmak istedik bu tekrarlamasina karsi nasil bir yöntem uygulamak tavsiyede önerinde edersiniz barsaktaki intabi antibiyotik haplarla yok edile bilinir mi yoksa tekrar ameliyat olmasini mi tavsiye ed3ersiniz veya sizin hastanenizde tedavi olmasini benim kendi düsüncem kismet olurda benim kendi düsüncem belkide daha iyide tedavi ola bilir cünkün bizim türk doktorlarimiz dünyada en cok bilincli doktorlardir saygilarimla ve ben size deyerli doktorumuza ulasmaya caliscam veya siz deyerli doktorumuz sayet zamaniniz oldunda beni ariya bilirseniz cok tsk ederim ve benim eski esimin hastalini size daha detayili anlata bilirim zamaniniz oldu sürece siz deyerli doktordan haber beklerim saygilar ben almanya berlinden size bu yaziyi yazdim.
cmustafa (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Bağırsak İntabi 12 Yıl, 6 Ay önce Karma: 1  
Geçmiş olsun, bu tür karmaşık bir durumda maalesef size sanal ortamda yardımcı olabilmem mümkün değil. Web siteme üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, sanal ortamda, herhangi bir tedavi önermiyorum. Eski eşinizin muayene olması ve sonuca göre tedavisinin düzenlenmesi uygun olur.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

(0530) 326 06 96
www.taviloglu.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.barsakcerrahisi.com
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 17/10/2011 18:26 tarafından .
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1