Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

karın guruldaması
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: karın guruldaması
karın guruldaması 12 Yıl, 4 Ay önce Karma: 0  
Doktor bey,ben bu karın guruldamasından çok zor anlar yaşıyorum.Aç ya da tok farketmiyor her zaman guruldama oluyor.ve arada karın ağrılarım mide bulantılarımda oluyor.Artık bu sorundan bıktım.Bi kaç doktora gittim ama bi sonuç alamadım.Napıcağımı bilmiyorum ve öğrenciyim çok zor günler geçiriyorum.Sınavda vs durumlarda çok zorlanıyorum.Kime anlatıcağımı bilmiyorum.Ve bu sorundan kurtulmam lazım.Son 2 yıldır bu sorunu yaşıyorum ama bu yıl daha da yaşar oldum.Yememe dikkat ediyorum.Bu konu hakkında çok fazla araştırma yaptım ama pek bi çözüm üretemedim.Okulda gerçekten çok zor oluyor kimse seni anlamıyor zaten anlatamıyorsun.Ayrıca ara ara mide yanmalarım ve karında şişkik oluyor.sürekli karnım şiştir.ve gaz durumlarıda oluyor.Artık gerçekten bıktım sizden yardımlarını bekliyorumm gerçekten zor durumdayım.
cerensu (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:karın guruldaması 12 Yıl, 4 Ay önce Karma: 1  
Karında guruldama, karın ağrısı (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/karin-agrisi.html), bulantı, karında şişkinlik (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/karin-siskinligi.html) ve bağırsakta gaz (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-gazi.html) gibi yakınmalarınız var. Bu tür yakınmalar genç insanlarda başta irritabıl bağırsak sendromu (İBS - www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...girsak-sendromu.html), gastrit (www.taviloglu.com/mide-hastaliklari/gastrit-ve-ulser.html) vb. sindirim sistemine ait birçok sorunda görülür. Sizin bir Gastroenteroloji Uzmanı’na muayene olmanız yararlı olur.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

(0530) 326 06 96
www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1